גורם בליכוד: ״המודל הבריטי עלול לגרום לדחיקת כחלון להליכה לבחירות״ - 0404
+
גורם בליכוד: ״המודל הבריטי עלול לגרום לדחיקת כחלון להליכה לבחירות״ 0404

גורם בליכוד: ״המודל הבריטי עלול לגרום לדחיקת כחלון להליכה לבחירות״

המשבר הבא בדרך? דומה שלפני ההסכמה החשובה שעם ישראל צריך לראות בקרב מנהיגיו על פסקת ההתגברות, עם ישראל כולו זקוק בראש ובראשונה לפסקת התבגרות. קצת בגרות לא תזיק למקבלי ההחלטות כדי להגיע למקום הכי חשוב – לפעול למען עם ישראל דרך החזרת בית המשפט למקומו הטבעי – לשפוט ולא למשול.

גורם בליכוד סבור כי המחלוקת בין הבית היהודי לליכוד בעניין פסקת ההתגברות (בנט דורש לכנס מייד ועדת שרים לחקירה ולאשר במקום את פסקת ההתגברות – רחבה או צרה – העיקר שתהיה כזאת), עלולה להביא בסופו של דבר לפירוקה של הממשלה והליכה לבחירות. לטענתו, הסיפור המרכזי הוא בכלל כחלון.

״נצא מנקודה הנחה שביום ראשון יהיה דיון בעניין ההצעה הרחבה יותר ומה שקרוי המודל הבריטי. דיון, לא מחייב הצבעה והעניין עוד צפוי להמשך. אני לא רואה את כחלון נותן ידו למהלך הזה ואם עד עכשיו חשבנו שהיינו במשבר לקראת בחירות, הרי שכעת עלול להיות משבר אמיתי וגדול יותר. המודל הבריטי עלול לגרום לדחיקת כחלון להליכה לבחירות״, אמר הגורם לחדשות 0404.

הגורם הוסיף ואמר: ״אם נכנס כעת לסבב דיונים, ההצבעה עלולה להדחות. כחלון לא רוצה פסקה רחבה, אבל לחץ עליו יכול לשנות את התמונה. אפשר לסגור את הסיפור הזה בהקדם״.