על זה לא עשו תחקיר: צה״ל צילם את הבכירים קוראים ״יששש״ על הפצצת הכור וחיסול מחבלים (צפו) - 0404
+
צילום: דובר צה״ל

על זה לא עשו תחקיר: צה״ל צילם את הבכירים קוראים ״יששש״ על הפצצת הכור וחיסול מחבלים (צפו)

זה לא שני חיילים על גבעונת קטנה מול מחבלים בגבול הרצועה שמרוצים מהשלמת המשימה ופגיעה במחבל – אלה בכירי קציני צה״ל – הכי בכירים שיש.

כן, חברים יקרים, צה״ל בעצמו תיעד את מפקדי צה״ל שמחים ומאושרים ואף מסננים ״יששששש״ בעת שמטוסינו דיווחו על השמדת הכור הסורי ולמעשה חיסול כל מי שהיה בסביבתו. הסרטון נחשף לראשונה במסגרת התרת הפרסום לפני כשבועיים.

הם קראו ״ישששש״, דפקו משמחה על השולחן ואף אחד מהקצינים הניף ידיו בשמחת ניצחון, בדיוק כפי שאני וכל עם ישראל שמחים לקבל את המידע על מחבל שחוסל. חיילינו בגבול הרצועה בסה״כ חיקו את מה שעושים המפקדים הבכירים שלנו בצבא.

את בכירי צה״ל אף אחד לא תחקר. הם לא כיכבו באתרי השמאל לפני כשבועיים. טוב יעשו בצה״ל אם יירדו מהסיפור הטפשי הזה ויפסיקו להתייחס לכל פנייה של כלי תקשורת שחושק לפגוע בלוחמינו.

בדיוק כפי שצה״ל מעודד קריאות ״ישששש״ (צפו בסרטון) ומאפשר לטייסינו לסמן כוכב על המטוס בגין כל הפלת מטוס אוייב וחיסול טייסי האוייב וזאת כביטוי גבורה, הצלחה ושמחה, עליו לעודד את כלל חיילינו להמשיך ולשמוח עם השלמת ביצוע המשימה, גם אם הסרטון נראה לא טוב בעין של מי משונאינו.

מאחר ובישראל ארצנו יש האוהבים לגנותנו מול העולם – כדאי שגם ייקחו דוגמאות משם. גוגל קצר יראה להם את שמחת האושר לאחר חיסול המחבל בן לאדן ואנשיו וגם את מסיבת העיתונאים על הודעת תפיסת סאדם. צעקות של שמחה בעת שהאמריקאים הציגו את התמונות המשפילות של המחבל העיראקי.

תודה לכם חיילינו היקרים! תודה שאתם קיימים! יששששששש!!!