נתניהו על סרטון הטרדת הלוחמים: "קוראים להם טרוריסטים - אבסורד שאין גדול ממנו" - 0404
נתניהו על סרטון הטרדת הלוחמים: שלמה מור, 0404

נתניהו על סרטון הטרדת הלוחמים: "קוראים להם טרוריסטים – אבסורד שאין גדול ממנו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח ישיבת הממשלה הבוקר (רביעי), לערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה שיצויין הערב ובהקשרו לסרטון בו נראו אנשי שמאל קוראים לחיילינו טרוריסטים ואמר כי מדובר באבסורד שאין גדול ממנו.

נתניהו: "הממשלה תשמע היום סקירה מפי השר הנגבי על שיתוף הפעולה האזורי בין ישראל למדינות האזור. שיתוף הפעולה הזה גדל ומתפתח מאוד בשנים האחרונות, משני טעמים: הטעם הראשון הוא הערכה משותפת על איומים משותפים. אני חושב שהאירועים הדרמטיים מסביבנו ממחישים את הנקודה הזאת מאוד בימים האחרונים – בזה לא נדון כאן, אבל כן נדון בתוצאות החיוביות של ההערכה הזאת, וגם בהתפתחות של ישראל ככוח טכנולוגי עולמי, שמדינות האזור גם הן רוצות ליהנות מזה. לכן יש כאן בשורה חשובה למדינת ישראל. לדעתי, כאן גם טמונים זרעי השלום האמיתי שיכול להגיע בבוא היום על בסיס שיתוף פעולה כזה.

היום אנחנו נציין גם את יום הזיכרון לשואה ולגבורה. זיכרון השואה תמיד עמנו, וכך גם הערכת הגבורה שהקימה מחדש את מדינת ישראל, ונותנת לנו תקווה לעתיד. והתקווה הזאת היא קודם כל ביכולת שלנו להגן על עצמנו בכוחות עצמנו נגד אלו שבאים לכלותנו.

בעניין הזה אני ראיתי את הדבר המקומם והאבסורדי שאנשים שבאים לחיילי צה"ל, שמגנים עלינו מפני כליה, וקוראים להם טרוריסטים. הם לא קוראים טרוריסטים לחמאס, שאומר בריש גלי שבכוונתו להשמיד את מדינת ישראל, כולל את המפגינים הללו – לזה הם לא קוראים טרוריסטים. לחיילי צה"ל שפועלים למנוע את ההשמדה הזאת, אותם הם תוקפים. זה אבסורד שאין גדול ממנו. אני חושב שבכל יום, במיוחד ביום הזה, כולנו יודעים את התרומה הכבירה של חיילי צה"ל לביטחון ישראל ולעתיד ישראל. אני גאה בחיילים שלנו, וביחד עם כל שרי הממשלה אנחנו נותנים להם את כל הגיבוי הדרוש לעשות את מלאכתם הקדושה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com