וועדת השרים אישרה לתקצב תוכנית למניעת אלימות בקרב הנוער ביו"ש. ארדן: "הוציאה רבים מסיכון" - 0404
וועדת השרים אישרה לתקצב תוכנית למניעת אלימות בקרב הנוער ביו המשרד לבט"פ

וועדת השרים אישרה לתקצב תוכנית למניעת אלימות בקרב הנוער ביו"ש. ארדן: "הוציאה רבים מסיכון"

ועדת השרים למאבק באלימות בראשות השר ארדן אישרה את יוזמתו לתקצב את התכנית למניעת אלימות בקרב הנוער ברשויות המקומיות ביהודה ושומרון. התכנית למניעת אלימות בקרב הנוער ברשויות המקומיות ביהודה ושומרון, נועדה לסייע בחיבור בני נוער בסיכון לבין קהילת היישוב ולהפחית התנהגויות מסכנות חיים בקרב בני הנוער.

לצורך התכנית המשרד לביטחון הפנים יקצה מתוך תקציב משרדו כ-1.5 מיליון שקלים.

התכנית למניעת אלימות בקרב הנוער ברשויות המקומיות התחילה לפעול בשנת 2016 במספר רשויות מקומיות ביהודה ושומרון: הר חברון, קריית ארבע, קדומים, שומרון, בית אל, גוש עציון ואלקנה. על פי מחקרים, אנשי מקצוע ודיווחים של תושבי וראשי הרשויות המקומיות עולה כי עד כה התכנית אפקטיבית ותורמת להפחתת הסיכון ולשינוי לטובה בקרב עשרות רבות של המשתתפים בתכנית, שבעקבות ההשתתפות בתכנית אף התגייסו לשירות מלא בצה"ל.

ארדן: "התכנית למניעת אלימות הוציאה בשנים האחרונות נערים רבים ממעגל הסיכון ביהודה ושומרון ובכל הארץ והעלתה אותם על מסלול חיים נורמטיבי, לכן החלטתי לחזק ולהרחיב את התכנית גם בשנת 2018".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com