שקד בשומרון: "יש לאשר בניית 800 יח"ד בהר ברכה. מתפעמת מהרוח של אנשי גב ההר" - 0404
שקד בשומרון:

שקד בשומרון: "יש לאשר בניית 800 יח"ד בהר ברכה. מתפעמת מהרוח של אנשי גב ההר"

שרת המשפטים, איילת שקד סיירה בגב ההר שבשומרון כאורחת של ראש המועצה, יוסי דגן. בין היתר ביקרה השרה בהר ברכה, שם נוכחה לראות את החשיבות הגדולה בהגדלת היישוב והוספת 800 יח"ד, כמו גם בסלילת כביש עוקף חווארה. לביקור התלוו גם סגן ראש מועצת שומרון דוידי בן ציון ויור הישוב הר ברכה.

שקד ביקרה גם את מרים בן גל, אלמנתו של איתמר ז"ל שנרצח לפני מספר שבועות, וכן את משפחתו של הרב אביחי רונצקי באיתמר.

שקד אמרה בסיור: "כל פעם אני מתפעמת מחדש מהאנשים המדהימים של הר ברכה ויישובי גב ההר. אנשי רוח ומעשה שבנו לא פחות מאימפריה. בעזרת סלילת כביש עוקף חווארה ובניית 800 יח"ד בהר ברכה נגביר את ביטחון תושבי השומרון ונסכל מזימות עתידיות של השמאל לפינוי יהודים ומסירת שטחים".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון חיזק את ידי השרה והוסיף: "מדובר בנושא בעל חשיבות עליונה עבור המשפחה השומרון וכל מדינת ישראל. אני שמח ששרת המשפטים הביעה את תמיכתה בדרישתה הצודקת של מרים ובדרישתנו. את הטרור ניתן לנצח אך ורק בבנייה. רק אם האויב יראה שכל פיגוע מביא לבניית אלפי יחידות דיור ופריחה במקום הרס. המוטיבציה לטרור תרד. זו התשובה הציונית ההולמת לפיגוע הנורא הזה וזו הציפייה שלנו מממשלת ישראל".

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com