כן, גם אני מתלהב מפגיעה במחבל בגבול הרצועה. כולנו צועקים ״יששש״ - 0404
כן, גם אני מתלהב מפגיעה במחבל בגבול הרצועה. כולנו צועקים ״יששש״ חדשות 0404

כן, גם אני מתלהב מפגיעה במחבל בגבול הרצועה. כולנו צועקים ״יששש״

כותרות גדולות כבר מזמן לא עושות רושם על עם ישראל. מנגד, חיילינו היקרים ימשיכו להרשים ולרגש אותנו.

אני לא מכיר מי מחבריי שלא שמח על הפגיעה במחבלים בגבול הרצועה. מעיד אני על עצמי שבתוכי אני קורא ״יששש״ על כל מחבל שחוסל, שנוטרל בירי. על עוד אירוע שכוחותינו סיימו אותו מבלי שהמחבל יצליח לממש כוונתו לבצע פיגוע/לחדור לארצנו/להמשיך להסית לטרור ועוד מגוון פעולות שמטרתן פגיעה בישראל שלנו.

ממש לא התרגשתי מניסיון כמה כלי תקשורת לעשות בלגאן מהסרטון שצילמו חיילינו. בחדשות 0404 לא פרסמנו את הסרטון ומנגד, קראנו לתמוך בכוחותינו.

מי אנחנו, יושבי הכורסאות מול מסכי הטלוויזיה, מקלידי האותיות על המקלדת מול המחשב, שנחשוב בכלל על הרעיון לומר מילה רעה על החיילים הנפלאים, ששוכבים ומתצפתים על מחבלים סביב השעון, כמעט ללא שינה ושומרים על כולנו? אין לנו זכות לבקר אותם. ההיפך – עלינו לחבק את כוחותינו ולהמשיך להודות להם.

כותבי הכותרות שכחו (בכוונה) את העובדה שאם לא החיילים האלה, אפילו אות רעה אחת הם לא היו יכולים להקליד.

אז כן, אני מודה, בדיוק כמו החיילים, גם אני מתלהב מפגיעה במחבלים. כן, אל תצפו שחיילים יסתירו את התלהבותם מפגיעה במחבל.

המשיכו להתלהב, המשיכו לשמור על עירנות ועל כולנו.

עניין צילום סרטון בפעילות מבצעית ייבדק ע״י צה״ל, אך את האמת צריך לומר – בסרטון נחשפנו לפעולה מבצעית חשובה לשמירה על גבולותינו.

תודה לכם לוחמים יקרים!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com