חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר - 0404
חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר בואינג

חברת התעופה אמריקן אירליינס הזמינה 47 מטוסי בואינג 787 דרימליינר

לאחרונה הזמינה אמריקן איירליינס 42 מטוסי בואינג 787 דרימליינר ואף הרחיבה משמעותית את רשת קווי הטיסה שלה למגוון יעדים חדשים מסביב לעולם, כולל ליעדים באסיה פסיפיק ובאירופה. זאת, הודות ליעילות חסרת התקדים והחסכון המשמעותי בדלק שמאפשר מטוס הדרימליינר. חברת התעופה האמריקנית מעידה כי התרשמה כל כך מהביצועים של המטוס, שהחליטה להזמין 47 מטוסי דרימליינר חדשים (22 מדגם 787-8 ו-25 מדגם 787-9), בנוסף למטוסים שהיא עוד צפויה לקבל מההזמנה הקודמת.

קווין מקאליסטר, נשיא ומנכ"ל חברת בואינג מטוסים מסחריים, אמר: "אנו גאים מאוד בעובדה שאמריקן אירליינס מחזקת ומעמיקה את המחויבות והנאמנות שלה למטוסי ה-787 דרימליינר. ההזמנה החדשה חוזרת ומוכיחה כי למטוסי הדרימליינר יתרונות מובהקים מבחינת איכות השירות והיעיליות התפעולית, מה שמאפשר ללקוחותינו פתיחת קווים חדשים והגדלת רווחיות"

משפחת מטוסי הדרימליינר מאפשרת חסכון של יותר מ-20 אחוז בעלות התפעולית בהשוואה למטוסים הוותיקים וחסכון של כ-10 אחוז בהשוואה למטוסים המתחרים בשוק כיום. זאת בזכות המבנה הייחודי של המטוסים הללו, העשוי מרכיבים קלים במיוחד ובשילוב עם מנועים בטכנולוגיה מתקדמת.

חברת התעופה אמריקה אירליינס איננה היחידה לבצע הזמנה חוזרת של מטוסי בואינג דרימליינר; יותר ממחצית חברות התעופה שהזמינו מטוסים מדגם זה עד היום, ביצעו הזמנה עבור מטוסי 787 נוספים. בכך רשמה התכנית יותר מ-1,350 הזמנות עד היום, מיותר מ-70 חברות תעופה שונות ברחבי העולם.

"מטוס הבואינג 787 דרימליינר הוכיח את עצמו פעם אחר פעם בתור האלוף הבלתי מעורער בתחומו" אמר היישן מוניר, סמנכ"ל מכירות ושיווק חברת בואינג מטוסים מסחריים. "העלות מול התועלת העצומה שמציע המטוס הזה מסבירה היטב מדוע הוא הפך למטוס רחב הגוף הנמכר במהירות הגבוה ביותר בהיסטוריה" עוד הוסיף"השילוב של מטוס הדרימליינר עם חבילת השירותים המתקדמת שמציעה בואינג, מבטיח ללקוחותינו ערך מוסף שאין לו מתחרים"

מטוס הבואינג 787-8 דרימליינר מסוגל להטיס 242 נוסעים למרחק של 13,620 ק"מ. אחיו לסדרה, מטוס הבואינג 787-9 הארוך יותר, מסוגל להטיס 290 נוסעים למרחק של 14,140.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]