נתניהו: ״מצדיע לחיילי צה״ל ששומרים עלינו גם מפני אלה שמתחזים בשם זכויות אדם״ - 0404
+
נתניהו: ״מצדיע לחיילי צה״ל ששומרים עלינו גם מפני אלה שמתחזים בשם זכויות אדם״ קובי גדעון, לע"מ

נתניהו: ״מצדיע לחיילי צה״ל ששומרים עלינו גם מפני אלה שמתחזים בשם זכויות אדם״

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו בחגיגות המימונה אצל משפחת סוויסה בגן יבנה: ״תודה למשפחת סוויסה שפתחתם בפנינו את ביתכם ותודה לכל החברים והחברות שנמצאים כאן איתנו הערב. אנחנו הולכים יחד שנים רבות, ויפה לראות כל הערב גם צעירים וצעירות. אתם מבטאים תמיכה אדירה בי, בשרה, בתנועה שלנו ובמדינה שלנו.

המדינה שלנו היא פלא. היום כולם רואים את זה. היא מדינה מחוזרת, מעצמות ויבשות – ולא רק בגלל המופלטות הנפלאות. גם, גם בגללן. זה עם קטן אבל גדול ברוח, והיצירה שלנו מעוררת השתאות ברחבי העולם. כל אחד יודע את זה ומרגיש את זה, כשיוצאים לחו״ל וחוזרים לארץ ורואים את הפיתוח, הכבישים, ההצלחה הגדולה.

אין זה אומר שאין אתגרים בפנינו, אנחנו רואים אותם גם בימים אלה. וקודם כל אני מצדיע כאן לחיילי צה״ל ששומרים עלינו כל הזמן. הם שומרים עלינו גם מפני אלה שמתחזים כביכול לדבר בשם זכויות אדם, כשהם מחזיקים דגל נאצי. הנה האמת במערומיה. הם מדברים על זכויות אדם, אבל בעצם הם רוצים לרמוס את מדינת היהודים. אנחנו לא ניתן להם.

אנחנו נעמוד איתן. נשמור על הארץ שלנו, נמשיך לבנות אותה יחד עם כל שבטי ישראל וכל אזרחי ישראל שמקובצים כאן סביב השולחן הזה וסביב שולחנות רבים. אנחנו מאמינים בעם שלנו, אנחנו מאמינים בדרך שלנו. אני גאה בכם. נמשיך לעשות ביחד למען נצח ישראל. חג שמח, תרבחו ותסעדו!״.