עומדים עלינו לכלותינו - הגיע הזמן שנעמוד ונשמיד אותם! - 0404
עומדים עלינו לכלותינו – הגיע הזמן שנעמוד ונשמיד אותם! דובר צה"ל

עומדים עלינו לכלותינו – הגיע הזמן שנעמוד ונשמיד אותם!

מחפשי השלום עם הערבים מרצועת עזה ובכלל, יכולים להתמקד ולהביט שוב ושוב בתמונה שצילם דובר צה״ל בגבול הרצועה בסוף השבוע – תמונת דגלי ארגון הטרור אש״ף ובתוכה צלב קרס. אלה חברי השמאל לשלום. אלה, המעוניינים להשמיד את עם ישראל ולרצוח כל יהודי באשר הוא. אלה החברים שלהם לשלום.

״בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם״ והנה, גם בדור זה ממשיכים הערבים את אותו הניסיון לכלות את עם ישראל. את העם היהודי. וכאן, כאן בארצנו הקטנה, עדיין יש כאלה המאמינים ב״מזרח תיכון חדש״ ובכל דור ודור מנסים להמשיך בסיפורים הדמיוניים של השלום. שלום מדומה – מול עם מדומה מעבר לגדר ובני אדם שהתנהלותם מזכירה חיות… חיות טרף.

משום מה, המנהיגים שלנו, בזה אחר זה, חוששים לומר את האמת. חוששים שידביקו להם כותרות. הם חוששים לומר שאין כל אפשרות, אין צורך ואין כל רצון לעשות שלום עם טרור, עם רוצחים, עם חיות אדם. לא רוצים שלום איתם. לא רוצים אותם.

הגיע הזמן לומר את האמת ובקול ברור וצלול: אנחנו לא רוצים שלום איתם. בדיוק כפי שהם רוצים להשמיד אותנו – אנחנו חייבים להקדים ולהשמיד אותם. להשמיד את הטרור ולהעלים אותו. ״הקם להרגך – השכם להרגו״. כל כך פשוט.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com