רגב על הזמנת נשיא הונדורס לטקס המשואות: "זנדברג מפזרת השמצות חסרות בסיס ופוגעת בישראל" - 0404
רגב על הזמנת נשיא הונדורס לטקס המשואות: שלמה מור, 0404

רגב על הזמנת נשיא הונדורס לטקס המשואות: "זנדברג מפזרת השמצות חסרות בסיס ופוגעת בישראל"

שרת התרבות, חברת הכנסת מירי רגב, הגיבה הערב (מוצאי שבת) לקריאתה של יו"ר מר"צ, חברת הכנסת תמר זנדברג, לבטל את השתתפותו של נשיא הונדורס בטקס הדלקת המשואות ואמרה כי "מוטב היה שכל אותם צעקנים מהשמאל ובראשם הגב' זנדברג היו שומרים על הממלכתיות של טקס הדלקת המשואות ועל האינטרסים הממלכתיים של מדינת ישראל בכלל, במקום לתפוס לעצמם כותרות. מוטב היה לו בדקו מול משרד החוץ את הדברים בטרם השמיעו את קולם".

עוד אמרה השרה כי "מדובר בהשמצות סרק שאין להם שום בסיס ואני מציעה לכל אותם "משועממים" להפסיק לחפש את מה שאינו קיים רק כדי להראות שהם כאילו נוכחים בחיינו. הנשיא הרננדס הינו מבכירי הבוגרים של קורסי המש"ב, הוא נבחר לנשיאות הונדורס בבחירות דמוקרטיות אשר קיבלו הכרה ע"י ארה"ב, האיחוד האירופי והאו"ם כמו מדינות רבות בעולם. בניגוד לטענות ח״כ זנדברג הנשיא הרננדס פועל בנחרצות ובהצלחה נגד קרטלי הסמים וכנופיות הפשע במדינתו והצליח להוריד את רמת הפשיעה במדינתו".

"אני גאה שהמרכז לסיוע ושיתוף פעולה בינלאומי במשרד החוץ נבחר להדליק השנה משואה. מש"ב מביא איתו לכל מקום על הגלובוס , הן בעתות מצוקה והן בשגרה את היכולות, הערכים, החכמה והידע שקיימים בישראל כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com