רוטן לקראת המשחק באשדוד: ״רוצים לנצח כל משחק ועל זה הפוקוס יהיה״ - 0404
+
רוטן לקראת המשחק באשדוד: ״רוצים לנצח כל משחק ועל זה הפוקוס יהיה״ יוסי שקל

רוטן לקראת המשחק באשדוד: ״רוצים לנצח כל משחק ועל זה הפוקוס יהיה״

מאמן מכבי חיפה פרד רוטן, התראיין היום (חמישי) לאתר הרשמי של המועדון לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד (מוצ״ש, 20:30) מתחתית הטבלה באצטדיון הי״א במסגרת משחקי הפלייאוף התחתון של המחזור ה-28 בליגת העל.
 
ראשית, נשאל המאמן על השתתפותו בליל הסדר בארץ: "זה היה נחמד מאוד לחגוג את החג עם המשפחה. אני חושב שזו הייתה חוויה טובה עבורי להיות מוזמן לליל הסדר, מכיוון שאני חושב שהאנשים בישראל מאוד חברותיים ומארחים נהדרים ולכן היה לי ערב נהדר".

יוסי שקל

 
לאחר מכן, נשאל המאמן בנוגע למעמד הקבוצה בליגה: ״אנחנו חייבים להשאר בליגה, מבחינתנו זה הכי חשוב ולהוציא את השבוע האחרון היינו כעת בפגרה של שלושה שבועות. בפגרה התמקדנו בדבר אחד וזה המשחק בשבת ואיך להכין את הקבוצה למשחק הזה. הסיפור עדיין לא גמור בשביל הקבוצה ובשבילי זה אתגר. אנחנו רוצים לנצח כל משחק ועל זה הפוקוס יהיה במשחק הקרוב״.
 
עוד נשאל המאמן, מה מצפה לקבוצה ולשחקנים בשבת: ״אני חושב שזה הולך להיות משחק קשה, מכיוון שלכל שחקן יש המון אנרגיה לתת במשחק הקרוב. עקב הפגרה הארוכה, כל שחקן רוצה לשחק במשחק ולצוות המקצועי זה נותן אפשרויות רבות, מכיוון שכל השחקנים נמצאים בכושר משחק וזה טוב לצוות המקצועי".
 
לבסוף, נשאל המאמן מה הוא מאחל לאוהדי הקבוצה לקראת החג: ״אני מאחל לכולם ימים טובים. מכיוון שאני חושב שלעשות דברים עם המשפחה זה נותן שקט וחופש. אני מאחל לכולם ימים טובים יותר לזמנים שיגיעו״.