33 חשודים בעבירות של אלימות, נשק והצתות נעצרו בדרום הארץ - 0404
33 חשודים בעבירות של אלימות, נשק והצתות נעצרו בדרום הארץ דוברות המשטרה

33 חשודים בעבירות של אלימות, נשק והצתות נעצרו בדרום הארץ

בפעילות לילית של המשטרה בקרב ארגוני הפשיעה, נעצרו 33 חשודים בעבירות של אלימות, אמל״ח והצתות.

העצורים בחלקם משתייכים לרובד הפשיעה הגבוהה מתחום האלימות ועבירות אמל"ח, בין היתר מאזור באר שבע ואשקלון אשר על פי החשד פגעו וסיכנו אזרחים חפים מפשע. 

הלילה, בתום תדרוך כוחות בהם עשרות שוטרים, בלשים ולוחמים של המשטרה, כשחלקם מלווים גם בכלבי משטרה המיומנים באיתור סמים ואמל"ח, בוצע גל מעצרים נרחב בדרום הארץ ובמרכזה, במהלכו נעצרו 33 חשודים בעבירות פליליות חמורות הכוללות עבירות אלימות, נשק והצתות.

במהלך החיפושים בבתי החשודים, אותרו ונאספו ראיות נוספות המצטרפות לכלל הראיות שנאספו בשלב הסמוי של החקירה. בנוסף, נתפס רכוש מרשותם של החשודים שלגבי חלקו צפויה המשטרה לבקש את חילוטו.

במהלך היום יובאו החשודים בפני בית המשפט השלום בבאר שבע בבקשה להאריך את מעצרם.

מהמשטרה נמסר כי: ״משטרת ישראל שמה לה ליעד למגר את מחוללי הפשיעה בדגש על עבירות אלימות, אמל"ח והצתות, הכל במטרה למנוע פגיעה באזרחים הנורמטיביים. לשם כך עושה המשטרה שימוש מתוחכם ומושכל ביחידותיה המיוחדות ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים לשם מיצוי הדין עם גורמים עברייניים המסכנים באופן ממשי את הציבור במסגרת המאבקים בין ארגוני הפשיעה״.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com