קרויף במסיבת העיתונאים לקראת נתניה: "כל עוד משהו אפשרי, אנחנו נלחם עליו" - 0404
+
קרויף במסיבת העיתונאים לקראת נתניה: "כל עוד משהו אפשרי, אנחנו נלחם עליו" דוברות מכבי ת"א

קרויף במסיבת העיתונאים לקראת נתניה: "כל עוד משהו אפשרי, אנחנו נלחם עליו"

אחרי פגרת נבחרות וחג, מכבי ת"א תחזור ביום שלישי אל הדשא. הצהובים יתארחו אצל מכבי נתניה למשחק במסגרת המחזור ה-28 של ליגת העל והיום (שני) קיימה הקבוצה את מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות ובה דיברו ג'ורדי קרויף ואייל גולסה.

קרויף: "השבוע היה רגוע, השחקנים עבדו טוב אז יש יציבות כמו תמיד. מחר זה משחק חשוב מאוד, אבל כל משחק חשוב. ככה זה כבר חודשיים. אני לא חושב שצריך להסתכל על אחרים כי אם לא ננצח זה לא משנה. צריכים להתרכז בעצמנו, לנצח ולהתקדם ממשחק למשחק".

המאמן התייחס למאבק בליגה: "אנחנו תמיד רוצים להילחם כדי לזכות בתארים וכל עוד זה אפשרי נילחם על זה. לא זוכים בתארים עבור אנשים יחידים כמוני אלא עבור הקבוצה, המועדון. אנחנו צריכים להיות יציבים במהלך כל המשחק ולחשוב רק על ניצחון. כל השאר זה עניינים שקשורים לדברים שמחוץ למגרש". 

"יש להם שחקנים מוכשרים, הם משחקים כדורגל חיובי ומרענן", התייחס קרויף ליריבה מנתניה. "חייבים להיות דרוכים כי פעולה אחת יכולה להרוס את כל תוכנית המשחק מולם. הם משחקים כדורגל טוב ואני חושב שזו אחת הנקודות החיוביות בליגה העונה בכלל. הם משחקים בשיטה שקשה מאוד לשחק נגדה, יש להם הרבה כישרון. זו קבוצה שלמה ואנחנו מכבדים את כולה".

אייל גולסה התייחס לסיכויי הקבוצה לזכות באליפות בתום העונה: "מכבי ת"א זה מועדון שכל שנה רוצה לזכות בכל התארים, אנחנו עובדים קשה כדי להשיג את זה ואני מקווה מאוד שנעשה את זה השנה".