שביעות רצון בבית"ר י-ם מסילבסטר: "הוא ישאר במועדון עוד מספר שנים" - 0404
+
שביעות רצון בבית"ר י-ם מסילבסטר: "הוא ישאר במועדון עוד מספר שנים" ליאת אבשלומי

שביעות רצון בבית"ר י-ם מסילבסטר: "הוא ישאר במועדון עוד מספר שנים"

שמחה גדולה היתה אמש (ראשון) בחדר ההלבשה של בית"ר ירושלים לאחר שהקבוצה העפילה לגמר גביע המדינה שיערך ב-9.5 באצטדיון טדי מול הפועל חיפה. הקבוצה של בני בן זקן גברה על עירוני קרית שמונה 2:3 עם יכולת יוצאת מן הכלל בעיקר במחצית השנייה שבה הבקיעה שלושה שערים, כולל צמד של יעקוב סילבסטר. 

ליאת אבשלומי

"היה הרבה אמונה, הרבה תשוקה", אמר בן זקן לאחר המשחק. "זה לא היה המשחק הכי גדול שלנו, אבל הצלחנו לכבוש שלושה שערים ואיכשהו לנצח ולעלות. במחצית משהו מבחינת הקצב השתנה, משהו באנרגיה. זה היה משחק סופר קשה, התכוננו אליו שבועיים, לא פשוט להתכונן למשחק על עונה שלמה".

ליאת אבשלומי

במועדון מרוצים בעיקר מהחלוץ הסלובקי המצטיין יעקוב סילבסטר, שכאמור הבקיע צמד שערים במחצית השנייה. סילבסטר, אשר הגיע לקבוצה במהלך העונה הנוכחית, השתלב בה יוצא מן הכלל והוא אחד הגורמים להצלחה הגדולה עד כה. גורם במועדון התייחס ליכולתו ואמר לחדשות 0404: "סילבסטר הוא הבינגו של העונה מבחינתו והוא ישאר בבית"ר ירושלים עוד מספר שנים".

תום אברמסון

גם עידן ורד, אשר נכנס מיד עם פתיחת המחצית השנייה לכר הדשא, זכה למחמאות מהצוות המקצועי. חובה לציין את חסרונם של אנטואן קונטה, מרסל הייסטר, דוד קלטינס וז’אורז’יניו, על כך אמרו בבית"ר ירושלים: "יש לנו סגל עמוק ואנחנו מגיעים להישגים למרות כל הפציעות בתקופה האחרונה. כל שחקן שעולה לכר הדשא נותן 100%".