בעל כינה את אשתו "המכה ה-11" ופוצץ את ארוחת החג - 0404
+
בעל כינה את אשתו "המכה ה-11" ופוצץ את ארוחת החג

בעל כינה את אשתו "המכה ה-11" ופוצץ את ארוחת החג

דרמה בליל הסדר: הבעל כינה את אשתו במהלך קריאת ההגדה וארוחת הסדר "מרשעת, את המכה ה-11". ליל הסדר פוצץ והאורחים התפזרו. הוויכוח בין בני הזוג גלש לכמעט אלימות פיזית.

לדירת הזוג הוזעקה משטרה שהרגיעה את הצדדים מבלי שתוגש תלונה על ידי אחד מבני הזוג.

האישה, שמצויה בהליכי גירושין מבעלה, תפנה השבוע לבית המשפט בבקשה דחופה לצו מניעה האוסר על בעלה ואמו להיכנס לדירתם עד תום הליך הגירושין.

בבקשה שנוסחה כבר אתמול באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן נטען בין היתר כי הוויכוח פרץ תחילה בין האישה לחמותה, לאחר שהאחרונה אמרה כי, "האוכל מלוח מדי…".

האישה נעלבה ובין השתיים התפתח ויכוח על טיב האוכל בנוכחות כעשרה מבני המשפחה שהיו אורחים בארוחת הסדר. אז התערב הבעל והטיח באשתו: "את המכה ה-11 – את מרשעת חולנית".

האישה לא נותרה חייבת ופנתה לחמותה במילים קשות. בין היתר אמרה לה: "אם לא טוב לך את יכולה ללכת". החמה קמה ועזבה – וארוחת החג נקטעה. בשלב זה, כשכל בני המשפחה התפזרו גלש הוויכוח בין בני הזוג לעימות כמעט פיזי.

האישה פנתה מיד לפרקליטתה והודיעה לה כי היא מבקשת לבטל את הבקשה ל"שלום בית" שהוגשה לפני מספר חודשים לבית הדין הרבני.

לטענת האישה אם הבעל היא הסיבה לגירושין: "מאז החתונה לפני שנה וחצי חמותי שולטת בחייו של בעלי ביד רמה ולא מאפשרת לו להתנתק ממנה בבחינת היה תינוק".

לטענת האישה הדבר בא לידי ביטוי בכך שאם הבעל אוסרת עליו לאכול בביתו מבישולי רעייתו ומכריחה אותו להגיע אליה לאכול לאחר העבודה. זאת ועוד "כאשר הבעל לא יכול להגיע אל אמו לאכול, היא מציידת אותו באוכל מוכן בקופסאות".

בבקשה שניסחו עורכי הדין סולן – ושתוגש לבית המשפט למשפחה, דורשת האישה צו מניעה האוסר על אם הבעל להיכנס לדירת הצדדים. כמו מכן מבקשת צו שיורה לבעלה לעזוב את הבית.

*ליתר כותרות היום.