אלוף מרדכי: ״ישראל לא תשקוט ותושבי עזה לא ידעו שלווה עד שיוחזרו הישראלים מהרצועה ויובאו חיילינו לקבורה בישראל״ - 0404
אלוף מרדכי: ״ישראל לא תשקוט ותושבי עזה לא ידעו שלווה עד שיוחזרו הישראלים מהרצועה ויובאו חיילינו לקבורה בישראל״ דוברות מתפ"ש

אלוף מרדכי: ״ישראל לא תשקוט ותושבי עזה לא ידעו שלווה עד שיוחזרו הישראלים מהרצועה ויובאו חיילינו לקבורה בישראל״

מתאם פעולות הממשלה באיו"ש, אלוף יואב (פולי) מרדכי, פנה לתושבי עזה בערבית ברשת הפייסבוק: ״ישראל לא תשקוט ותושבי עזה לא ידעו שלווה עד שיוחזרו הישראלים מהרצועה ויובאו חיילינו לקבורה בישראל״.

בפוסט שפורסם באלמונסק, עמוד הפייסבוק בערבית, נכתב כי: ״ערך משותף ביהדות ובאסלאם הוא להביא לקבורה חללים. ישראל לא תשקוט ותושבי עזה לא ידעו שלווה עד שיוחזרו הישראלים מהרצועה ויובאו חיילינו לקבורה בישראל.

תושבי עזה חמאס גוזל מכם גם את הזכות להתפלל על בניכן. גופותיהם של מצעב סלול, פעיל חמאס מזוידה ומחמד רבאעיה, טרוריסטים חמושים ברובים ומטען שניסו לבצע פיגוע בישראל שלשום (30.3) התווספו ל-24 גופות אחרות הנמצאות בידי ישראל ממבצע צוק איתן וממנהרת גא"פ שפוצצה בשטחנו באוקטובר 2017. לארגון הטרור חמאס השולט בעזה לא אכפת לא מהחיים ולא מהמתים, הוא מונע את קבורתם האסלאמית וקריאת הפאתחה עליהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com