אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי מואשם בעבירות מין בקטינות - 0404
+
אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי מואשם בעבירות מין בקטינות חדשות 0404

אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי מואשם בעבירות מין בקטינות

כתב אישום הוגש כנגד רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, בגין עבירות מעשה מגונה בפני קטינה מתחת לגיל 16, מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, איומים והטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15.

על פי עובדות כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בכ"ס, בשנת 2014 הקים רונן ביטי קבוצת וואטסאפ בשם "ביטי אימפריה" שבה היו חברות כ-70 קטינות שמעריצות את בתו, שהינה כוכבת ילדים. במהלך השנים 2017-2018 נהג לשוחח, בין היתר שיחות בעלות תוכן מיני, עם תשע קטינות מקבוצת "ביטי אימפריה".

רונן פנה לקטינות בצ'אט הפרטי ולשכנען להוריד את אפליקציית הטלגרם, תוך שהוא מסביר כי מדובר באפליקצייה "בטוחה" בה ניתן לשוחח שיחות סודיות שלא ניתן להעתיקן או להעבירן, וכי ההודעות נמחקות מיד בסמוך לכתיבתן. רונן נהג לנהל שיחות בעלות אופי מיני עם הקטינות, ובין היתר נהג לשאול אותן האם קיימו יחסי מין, ביקש מחלקן הודעה קולית בה הן נשמעות גונחות, שלח לחלקן תמונות וצילומי וידאו שלו מבצע מעשים מיניים בעצמו, הציע לחלקן לבצע בעצמן מעשים מיניים ועוד. אף ביקש מאחת הקטינות לבצע בו מעשים מיניים וכן שלח לשלוש קטינות סרטון המתעד מעשים כאלה בין שני קטינים בכיתת לימודים.

בהמשך לכך פתחו חלק מהקטינות קבוצת וואטס-אפ שבה חשפו בפני אשתו של רונן ביטי את מעשיו, והוא שלח הודעה קולית בקבוצה בה איים על שתיים מהקטינות.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד נטלי חגי כי הנאשם: "ניצל ניצול ציני ובוטה את הצלחתה של בתו ואת הערצתן של קטינות רכות בשנים (חלקן מתחת לגיל 14) לבתו. הקטינות מתארות את השיחות עמו כ-"כבוד גדול" וכהזדמנות להתקרב לבתו. הקטינות היו מוכנות לעשות כל שיבקש והמשיב ידע וניצל זאת. המשיב פעל בשיטה זהה עם הקטינות- תחילה, קירב אותן רגשית אליו והחל בשיח פרטי עימן, בהמשך, שכנע אותן להוריד את הטלגרם ואז החל בשיח המיני הבוטה. גם כאשר חלק מהקטינות סירבו לשתף עימו פעולה המשיך המשיב בשלו כמי שאינו יכול לחדול ממעשיו".

הפרקליטות ביקשה את המשך מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.