המשטרה: רונן ביטי יואשם במעשים מגונים - 0404
+
המשטרה: רונן ביטי יואשם במעשים מגונים חדשות 0404

המשטרה: רונן ביטי יואשם במעשים מגונים

היחידה מרכזית במשטרת ישראל סיימה את חקירת החשדות לביצוע עבירות מין כלפי קטינות באמצעות תוכנת מסרים, במסגרתה נעצר ב-12.3.18 רונן ביטי בן 48 תושב הוד השרון.

החקירה נפתחה לאחר שהוגשה תלונה בסוף חודש ינואר האחרון, לפיה רונן ביצע עבירות מין כלפי קטינות בנות 13-14 שהיו חברות במספר קבוצות וואטסאפ עמו, העיקרית שבהן- קבוצת "ביטי אימפריה" שנוהלה על ידו.

על פי החשד, לאחר שרונן העמיק את הקשר עם הקטינות, הוא ביקש מהן להתקין למכשיר הסלולרי הנייד שברשותן את תוכנת המסרים "טלגרם" המאפשרת ניהול שיחות שתוכנן נמחק לאחר תזמון שבוחר המשתמש, ובאמצעות תוכנת זו ניהל, לכאורה, שיחות בעלות תוכן מיני ואינטימי עם הנערות.

על פי החשד, התעניין בהרגליהן האישיים, התנהגותן המינית, ניסיונן המיני, וכן שלח להן תמונות וסרטונים בעלי תוכן מיני. מחומר החקירה עלה חשד כי החשוד שלח סרטונים בהם תיעד עצמו מבצע בגופו מעשה מגונה, וכן ביקש מהבנות לנגוע בעצמן, לבקש מהן לבצע מעשים מיניים וכן לשלוח קבצי קול בהן הן נשמעות גונחות.

חלק מהשיחות שביצע החשוד עם הנערות בוצעו אחר חצות ולפנות בוקר, כאשר הוא משתמש, בחלק מהמקרים, בשפה בוטה וגסה ומשתף אותן בפרטים מיניים-אינטימיים הנוגעים אליו.

היום (שלישי), עם גיבוש התשתית הראייתית נגדו, הוארך בבימ"ש השלום בראשל"צ ביממה והוגשה בעניינו הצהרת תובע לפיה מחר יוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.