טלוויזיה יהודית: ריקלין בירך ״שהחיינו״ בפתח מהדורת החדשות - צופים דמעו מהתרגשות (צפו) - 0404
+

טלוויזיה יהודית: ריקלין בירך ״שהחיינו״ בפתח מהדורת החדשות – צופים דמעו מהתרגשות (צפו)

הרשת החברתית גועשת. אלה לא רק נתוני הרייטינג שהצביעו על ניצחון אדיר של ערוץ 20, שכבר במהדורת החדשות הראשונה שלו עקף בסיבוב את תאגיד השידור הציבורי, שעולה לכולנו כ-800 מיליון ש״ח בשנה, אלא ובעיקר הסיפור האמיתי והחשוב – עם ישראל.

עם ישראל הגיב בהתרגשות אדירה למהדורת החדשות הישראלית, המחבקת וזו שבאה מאהבה – אהבה לעם ישראל, לארץ ישראל השלמה ולמסורת ישראל.

העיתונאי שמעון ריקלין ישב באולפן ולאחר הכותרות הקצרות שהקריאה המגישה דנה סומברג, הוא ביקש פסק זמן קצר מחדשות וביקש לברך: ״ברוך אתה ה׳ אלוקינו מלך העולם שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה״. בקונטרול הזילו דמעה, מחוץ לאולפן לא נותרה עין יבשה, אך ההתרגשות האדירה נרשמה ברשת החברתית.

אלפים הגיבו בהתרגשות. ״לא יכולה להחזיק את עצמי – אני בוכה מול המסך״, כתבה אורנה מרמת השרון ואילו אבי הגיב: ״בוכה כמו ילד קטן… אין מילים למה שקורה כאן״.

רועי הירושלמי שלח הודעה לערוץ 20 וכתב בהתרגשות: ״רגשתם אותי מאוד. אני מרגיש בתוך המשפחה – במשפחה אוהבת. אני כל כך מאושר ומרגיש שייך״.

״אתם לא מבינים מה אתם עושים לי ולכל המשפחה. אנחנו מרותקים למסך – דגל ישראל מתנוסס בגאווה על לוגו החדשות. מה עוד אפשר לבקש״?, כתב שרוליק מחיפה.

כאמור, הרשת החברתית עמוסה באלפי תגובות. התכנית שהוגשה לאחר מהדורת החדשות ואיפשרה לצופים להגיב בענייני היום, גררה יותר מ-11 אלף תגובות! ששלחו צופים לדפי הפייסבוק של ערוץ 20, חדשות 0404 ולוואטסאפ התכנית. (בסרטון: ריקלין מברך).