כך תרכשו דירה בתל אביב ללא מיליונים בבנק - 0404
+
כך תרכשו דירה בתל אביב ללא מיליונים בבנק PIXBAY

כך תרכשו דירה בתל אביב ללא מיליונים בבנק

אולי משל, אולי חלום, אולי לא, הכתבה הבאה מיועדת לכם אם:

  1. הרעיון לרכוש דירה בתל אביב קוסם לכם כמו פרפרים באביב.
  2. לא ירשתם כמה מיליונים, לדאבונכם.
  3. אתם מתפרנסים יפה.

דירות למכירה בתל אביב יש בשפע. ישראלים שיכולים להרשות לעצמם – פחות.

בכל זאת, זה אפשרי. אנחנו רוצים להציע לכם דרך: קנו דירה זולה לשם מימון דירה בתל אביב.

הכיצד? פנו לפריפריה, חפשו דירה זולה (יש, באמת שיש) באזור מתפתח. בהינתן והכנסתכם יפה, תוכלו לממן 25% מרכישתה ולקבל בקלות משכנתא עבור יתר המחיר.

הרכיבו תמהיל מסלולי משכנתא המתאים להלוואה לטווח קצר: כזה בו הריבית נמוכה יחסית ושינויים בריבית ובמדד לא יוכלו להזיק לכם יותר מדי ולנפח את הקרן (הסכום שעליכם להחזיר) שלכם.

למשל, שלבו מסלול משכנתא של ריבית משתנה שאינה צמודה למדד. כך תוכלו לקבל ריבית שגובהה מובטח ל-5 השנים הקרובות ובעצם לקבל שקט נפשי וביטחון לחמש שנים. בכל חמש שנים יכולה אמנם הריבית לעלות, אך אתם לא תיזוקו מכך, שכן או שתסיימו להחזיר את מלוא ההלוואה, או שתסיימו להחזיר את רובה, ועבור היתר, תוכלו לשנות מסלול משכנתא מבלי להיקנס.

אם לא נדרשות לכם חמש שנים, תוכלו גם לקחת מסלול הלוואה קצר מועד. במסלול זה הריבית שתשלמו אמנם משתנה, אך אחת לשנה בלבד, ולא אחת לחודש כמו מסלול ריבית הפריים.

גם במסלול של ריבית קבועה וצמודה למדד תוכלו לקבל ריבית נמוכה, אם תבחרו בהלוואה קצרה ולא תפרסו אותה על פני הרבה שנים. ההחזרה המהירה תגן עליכם מפני עליות חדות במדד – הקרן שלכם לא תספיק להתנפח כתוצאה מעליית המדד.

חשוב להדגיש – מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ משכנתא! יועץ יוכל לעזור לכם לקבל תנאים טובים יותר מהבנק ולהרכיב תמהיל משכנתא שמתאים עבורכם.

עד כאן משכנתא. לאחר שרכשתם את הדירה, תוכלו להשכירה לכמה שנים בשכירות חודשית גבוהה יותר מתשלומי המשכנתא (או, לכל הפחות, שווה להם). לאחר כמה שנים של שכירות, בהם החזרתם את המשכנתא, או את רובה, מכרו את הדירה. מלבד עליית המחירים הטבעית הצפויה, תוכלו לערוך שיפוץ קל בדירה, על מנת לעלות את ערכה, למכור אותה ביותר ולייצר רווח גדול יותר.

הרווח שתזכו בו כתוצאה ממכירת הדירה ישמש אתכם על מנת לממן 30% מהדירה התל אביבית. על היתר, תוכלו לקבל משכנתא גבוהה של 70%, המגיעה למשפרי דיור!

וכעת, הרגע המרגש: התחילו לחפש דירות למכירה בתל אביב, העיר העברית הראשונה, השנייה בגודלה בישראל, שהתאומות לה בעולם הן מילאנו, בייג׳ינג, בואנוס איירס ופילדלפיה! עיר של תרבות, מוזיאונים, קולנוע, ספריות, מוזיקה וגלידה מעולה לליקוק על שפת הים.

באמצעות האתר או האפליקציה של לוח הנדל״ן OnMap, תוכלו לחפש דירות למכירה בתל אביב ישר על המפה!

תוכלו להיחשף למאות דירות בתל אביב, לשמור דירות מעניינות שעולות בחיפוש שלכם, לשמור את הגדרות החיפוש והפילטרים שהפעלתם וכך לחסוך זמן יקר בכל כניסה חדשה ללוח.