נתניהו על החקירות: ״משחק מכור - מפעילים לחץ בריוני על גורמי האכיפה כדי להפיל אותנו״ - 0404
+
נתניהו על החקירות: ״משחק מכור – מפעילים לחץ בריוני על גורמי האכיפה כדי להפיל אותנו״

נתניהו על החקירות: ״משחק מכור – מפעילים לחץ בריוני על גורמי האכיפה כדי להפיל אותנו״

ראש הממשלה בנימין נתניהו נאם בפני חברי הליכוד בגני התערוכה בתל אביב ותקף את התקשורת ואת המשטרה. נתניהו, אמר כי הוא משוכנע שאנשי המשפט יבינו מהר מאוד שלא היה כלום כ״אין כלום״.

כאשר ראש הממשלה דיבר על התקשורת התוקפת אותו ומנסה להפילו, הקהל החל בקריאות בוז.

נתניהו: ״יש סיבה מאוד חשובה לתמיכה הסוחפת בנו וזאת תחושת הצדק, או יותר נכון, אי הצדק שהולכת ומעמיקה. רבים רבים בעם ולא רק תומכי הליכוד, שומעים מה שעושים לנו בתקשורת והם מרגישים שיש כאן משחק מכור. ממש ציד מכשפות. יש תחושה של אי צדק, של משהו לא בסדר. הם יודעים שמכיוון שאי אפשר לנצח אותנו בקלפי – אי אפשר לנצח אותנו בדרכים דמוקרטיות – אי אפשר… יש מי שמפעילים לחץ בלתי פוסק ובריוני על גורמי האכיפה כדי להפיל אותנו בדרכים אחרות״.

נתניהו הוסיף ואמר: ״מחפשים ולא מוצאים ולא ימצאו כי אין מה למצוא, אבל כשמוצאים משהו מובהק אצל מישהו אחר, אפילו לא מודים בזה. יש כלל פשוט – לא ביבי, לא נוגעים. קבוצה שלמה של חברי כנסת לקחו את הצעת החוק לסגור את ישראל היום – מה שהיה מכניס לידיעות אחרונות מאות מיליוני שקלים, קידמו אותה בכנסת והצביעו בעדה וקיבלו תמורת זה סיקור מלטף. איך לא חוקרים את שרי ״יש עתיד״ ששילמו מיליונים לידיעות אחרונות? אתם יודעים את הכלל – לא ביבי, לא נוגעים״.

״אני מאמין שהגורמים המשפטיים יגיעו לאמת והצדק ויקבעו – לא היה כלום, כי אין כלום ולכן – גם לא יהיה כלום״, אמר ראש הממשלה.

נתניהו נוסיף ואמר: ״אמרתי לכם 30 מנדטים? 40 ויהיו יותר – נפעם מהתמיכה בנו. אנשים אומרים לי – שמור על עצמך כדי שתוכל לשמור עלינו״.