הדרך הקלה לפתיחת חנות וירטואלית - 0404
+
הדרך הקלה לפתיחת חנות וירטואלית iCLIPART

הדרך הקלה לפתיחת חנות וירטואלית

את המשפט: "אם אתה לא שם אתה לא קיים" בטח כבר שמעתם בחייכם לא פעם, ובעידן בו אנו חיים הוא רלוונטי בעיקר לאינטרנט. אם יש לכם מוצרים שאתם מוכרים אתם חייבים חנות ברשת, חנות שתפעל במקביל לחנות פיזית או חנות שתפעל לבדה. חנות באינטרנט היא כבר לא פריווילגיה אלא חובה עבור כל מי שרוצה לעשות עסקים ולהצליח, ומי שיבחר לא לפתוח חנות כזו אלא למכור רק פיזית, לא רק שיפסיד המון לקוחות פוטנציאליים אלא גם ישלח לא מעט כאלו שמחפשים אותו ברשת היישר לזרועות המתחרים שלו. אז איך פותחים חנות וירטואלית בקלות? מהי הדרך הטובה ביותר? הנה כמה דוגמאות לפלטפורמות שונות ולאפשרויות שעומדות בפני המתלבט.

איביי, אמזון וכדומה.

על איביי, אמזון ודומיהם בטח כבר שמעתם. אלו פלטפורמות מצליחות במיוחד שמאפשרות לכל אחד למכור מוצרים שלו לכל העולם די בקלות. אלו אתרים קיימים שמציעים גם לפתוח חנות פנימית אצלם, וכל אחד יכול למכור בהן כמעט כל מה שהוא רוצה. הבעיה – אלו פלטפורמות שפופולאריות בעיקר בחו"ל ובישראל מעט מאוד אנשים מצליחים למכור לישראלים.

הקמת חנות מאפס

עוד דרך ליצור מכירות באינטרנט היא להקים חנות מאפס. יש את וורדפרס ופלטפורמות אחרות שמאפשרות לכם להקים חנות, ו"כל" מה שאתם צריכים הוא להעסיק מתכנתים, מעצבים ואנשי מקצוע נוספים. הבנייה היא מאפס וכל אחד מאנשי המקצוע נותן את שלו להקמת האתר, ולפעמים גם תצטרכו מישהו שמכיר את הפלטפורמה ויוכל לתחזק לכם את האתר – להוסיף עדכונים, להכניס תוכן וכדומה. האם זה כדאי? אם יש לכם עודף של כסף אז אולי…

לקחת חברה שמספקת את כל השירותים הללו

עוד דרך לפתוח חנות וירטואלית שלא מצריכה מכם לגייס כל אחד מאנשי המקצוע הללו היא לפנות לחברה שמעסיקה אותם. היא תיקח את החנות ותחלק את העבודה בין אנשי המקצוע, ובסופו של דבר תהיה לכם חנות יפה ומושקעת (אם החברה עם מספיק ניסיון) המינוס – אף חברה כזו לא עובדת בהתנדבות ועל התיווך הזה וניהול הפרויקט אתם עלולים לשלם לא מעט.

פלטפורמה לחנויות וירטואליות – השיטה המנצחת

הדרך הטובה ביותר והקלה ביותר לפתיחת חנות וירטואלית היא לפנות לחברה שמספקת פלטפורמה שהוקמה במיוחד למטרה הזו, חברה כמו e-shop שיש לה ניסיון רב שנים. פלטפורמה כזו תספק לכם חנות מוכנה בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם ולא תצטרכו למצוא אנשי מקצוע בתחום. פלטפורמה כזו גם מספקת לכם כלי שיווק מתקדמים שמובנים בה מה שיחסוך לכם לא מעט כסף בעתיד, והבונוס, קלות הניהול של החנות. לא צריך לשכור שירותים מיוחדים וכל אחד יכול ללמוד בקלות איך לנהל את החנות, איך לעדכן בה מוצרים ואיך להגדיל את כמות המכירות ולקדם את החנות כל הזמן.