"פיגועים הם לא שגרת חיים" - תנועת אור איתן בקמפיין לחיזוק המורל הלאומי. צפו בתמונות - 0404
+
"פיגועים הם לא שגרת חיים" – תנועת אור איתן בקמפיין לחיזוק המורל הלאומי. צפו בתמונות תנועת אור איתן

"פיגועים הם לא שגרת חיים" – תנועת אור איתן בקמפיין לחיזוק המורל הלאומי. צפו בתמונות

תנועת "אור איתן" הפועלת מזה שלוש שנים במטרה לחזק את המורל הלאומי בישראל, יצאה בקמפיין חדש בעקבות שני הפיגועים שאירעו בשבוע האחרון, בהם נרצחו חיילינו – זיו דאוס, נתנאל קהלני ועדיאל קולמן ז"ל.

במסגרת הקמפיין, נתלו בצמתים מרכזיים ברחבי הארץ מספר שלטים גדולים הנושאים על גביהם את המסרים "עם ישראל חי", ו-"פיגועים הם לא שגרת חיים". בין המקומות בהן כבר נתלו שלטים: הכניסות לערים מעלה אדומים, ירוחם, ירושלים ולישובים כפר פינס, בית אל ועוד.

רינת אוחנה, רזכת בתנועה: "כבר בגל הפיגועים הקודם, היתה לנו מטרה חשובה שפעלנו לקדם אותה והיא – להחזיר את שגרת החיים אחרי פיגועים, כי אויבנו מחפשים לחבל בה ולזרות בנו תחושת פחד. ומנגד – לא לשתוק, ולחזק את הנוכחות היהודית במקומות בהם אירעו הפיגועים. הקמנו דוכנים במקומות רבים בהם אירעו פיגועים וחילקנו צ'ופרים לאנשי כוחות הביטחון.

המטרה של הפרויקט הזה היא לרשת את כל הארץ השלטים מחזקים במטרה להראות שהציבור לא שותק, ושאנחנו לא אדישים אחרי שנרצחו לנו שלושה אחים בתוך יומיים. למי שזוכר, לפני כשנתיים הרמנו פרויקט ענק של צביעת עשרות בטונדות שמוצגות בסמוך לטרמפיאדות בכל רחבי יו"ש, בצבעים של דגל ישראל".

אנחנו קוראים לכל סניף או קבוצת חברים, להכין שלטים כאלה ולרשת את הארץ במסר החזק שאומר שעם ישראל חי, ושלא ישברו אותנו עם הפיגועים ובניסיון היומיומי של האויבים שלנו לפגוע לנו בשגרת החיים".

תנועת אור איתן

תנועת אור איתן

תנועת אור איתן

תנועת אור איתן

תנועת אור איתן