אלדד פרי נדל"ן: מימוש האופציה בפרויקט "פרי מלודי" ברמלה לאחר שמרבית הדירות בו נמכרו - 0404
+
אלדד פרי נדל"ן: מימוש האופציה בפרויקט "פרי מלודי" ברמלה לאחר שמרבית הדירות בו נמכרו Anneli Salo

אלדד פרי נדל"ן: מימוש האופציה בפרויקט "פרי מלודי" ברמלה לאחר שמרבית הדירות בו נמכרו

כחודש לאחר שחברת אלדד פרי נדל״ן החלה לשווק את פרויקט המגורים ״פרי מלודי״ ברמלה, היא הודיעה על מימוש האופציה לרכישת המקרקעין בפרויקט, לאחר שהבטיחה את מכירת מרבית יחידות הדיור בשלב א'. מדובר בהיענות שיא לפרויקט נדל"ן למגורים בעיקר בתקופה שבו מרבית השוק נמצא בקיפאון.

"פרי מלודי" הוא פרויקט נדל״ן ייחודי המיועד לחובבי המוזיקה. לאחרונה דווח כי שלושה מאמני המוסיקה הבולטים בישראל – אייל גולן, צביקה פיק ושדרן הרדיו אליקו רכשו דירה בפרויקט והיו שותפים לקמפיין לשיווקו.

במסגרת הפרויקט יבנו 6 בניינים ובהם כ-180 יחידות דיור, כאשר בשלב הראשון יצאו לשיווק כ-110 יח״ד במסגרת יזמות וקבוצת רכישה.

בעקבות ההצלחה בשיווק השלב הראשון של הפרויקט, חברת אלדד פרי נדל״ן הודיעה על התחלת השיווק של השלב השני בפרויקט, שבו יוצעו למכירה גם  דירות 3 חדרים – במחיר של החל מ-950 אלף שקל בלבד. מדובר באחד הפרויקטים הבודדים במרכז הארץ שמציע מחירים הנמוכים ממיליון שקל, מחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחירי השוק.

בימים אילו החברה נערכת להגשת התוכניות לצורך קבלת היתר הבניה. כמו כן בכדי לתת מענה לדרישה, אלדד פרי נדל״ן נמצאת במו״מ עם בעלי קרקעות סמוכות באזור ברמלה לצורך התרחבות לפרויקטי המשך בעיר בהיקף של למעלה מ-1000 יח״ד, בשילוב של יזמות וקבוצות רכישה.

פרויקט מוזיקלי

תהליך הבניה של פרויקט פרי מלודי ילווה על ידי מהנדס אקוסטי. בכל בניין מתכננת אלדד פרי נדל״ן בנייה של חדר מוזיקה איכותי, המאובזר בכלי נגינה מגוונים ומערכות הגברה. החדרים תוכננו בקפידה כולל קירות אקוסטיים, בדיוק כמו שמתוכננים חדרי הקלטות באולפנים של חברות המוזיקה, זאת כדי לספק חוויית מוזיקה ופנאי מקסימלית/מרבית, ובמקביל לשמור על השקט בבניין לטובת הדיירים.

מדובר בשימוש ייחודי של החדרים המשותפים בבניין, כזה שלא נעשה עד היום. בבניינים רבים החדרים המשותפים  משמשים בעיקר כחדרי ״ג׳ימבורי״ לילדים או כחדרי כושר. באלדד פרי נדל"ן פיתחו את הרעיון המקורי והייחודי של חדרי מוזיקה ייעודיים בעקבות הפופולריות ההולכת וגדלה של המוזיקה בקרב אוכלוסיות רבות.

הפרויקט ממוקם  במיקום מרכזי ברמלה, קרוב לתחנת רכבת וצירי תנועה מרכזיים וגם בסמוך למוסדות ממשלתיים כגון משרד הפנים.

חברת אלדד פרי נדל״ן, שבבעלות אלדד פרי, היא חברה ותיקה ומנוסה שבונה כיום למעלה מ־2,000 יח״ד ברחבי הארץ. החברה מסרה כבר למעלה מ־500 דירות ללקוחותיה בפרויקטים שונים. אחד היתרונות הגדולים של אלדד פרי נדל״ן הוא שהיא בעצמה הבעלים של חברת ביצוע (חברת סולארא, המחזיקה בסיווג קבלן ״ג5״) הבונה את הפרויקטים שהיא עצמה יוזמת, בין אם בקבוצות רכישה ובין אם ביזמות פרטית. החברה נבחרה כאחת מחברות הנדל״ן המובילות במשק על פי דירוג Dun's 100.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com