ראש אמ״ן: ״מציע לכל מי שחושב לאתגר אותנו - לשקול היטב את מעשיו״ - 0404
+
ראש אמ״ן: ״מציע לכל מי שחושב לאתגר אותנו – לשקול היטב את מעשיו״ דובר צה״ל

ראש אמ״ן: ״מציע לכל מי שחושב לאתגר אותנו – לשקול היטב את מעשיו״

ערב ראשי אגף המודיעין לדורותיהם בראשות ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי, שיעביר בשבוע הבא את הפיקוד על אגף המודיעין לידי אלוף תמיר הימן, נערך אתמול. במפגש הציג ראש אגף המודיעין את עיקרי ההתפתחויות במערכי האגף, לנוכח המגמות באזור, אתגרי העידן הדיגיטלי.

ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי: ״אגף המודיעין של צה"ל הוא נכס לאומי, רכיב מפתח בעוצמתו של צה"ל ובעוצמתה של מדינת ישראל. בבסיס עוצמתו – מצוינות אנושית, מצוינות טכנולוגית ושותפות – בצה"ל, בקהילת המודיעין הישראלית ועם שותפים ברחבי העולם. אתגרי התקופה מחדדים את חשיבותה של הידיעה ואת מרכזיות המודיעין. השילוב של יכולת מבצעית ועליונות מודיעינית, הוא סוד עוצמתו של צה"ל. בימים אלה, של מתיחות באיו"ש ובעזה, ועם דינאמיות גבוהה בזירה הצפונית, אני מציע לכל מי שחושב לאתגר אותנו, בפרט לקראת החגים הקרובים, לשקול היטב את מעשיו״.

ראש אגף המודיעין ציין כי במצטבר יש בחדר 32 שנים וחצי של כהונת ראשי האגף: ״תבונה של דורות. אין יום בחייו של ראש אגף המודיעין שדומה לקודמו – בחדר הזה קובצו יחד כמעט 13 אלף ימים״, הוסיף.

אלוף הרצי הלוי הוסיף: "ארגון בריא הוא ארגון השומר על מתח נכון בין שמרנות לחדשנות. המפגש הזה הוא הזדמנות לספר על מה ששימרנו ומה שמתחדש, ולשמוע נקודות מבט של בעלי הניסיון".