אנשי מקצוע שיסייעו לכם בתהליך הגירושין - 0404
+
אנשי מקצוע שיסייעו לכם בתהליך הגירושין

אנשי מקצוע שיסייעו לכם בתהליך הגירושין

חוות  הדעת הרווחת בכל מה שקשור למקרי גירושין היא שכל העניין נוטה להתרחש בבית המשפט, שם קורים הדברים ושם מתרחשים כל ההסכמים. עורכי הדין של שני הצדדים מגיעים מוכנים עם דרישותיהם ומתדיינים עד שמוצאים הסדר.

בפועל הדברים הם שונים מהותית. בשביל לקבל תמונה ברורה של ניהול הנכסים של בני הזוג והמצב הכספי כך שיוכל להיות מחולק בהתאם לדרישותיהם יש ליצור תמונת מצב ברורה ונהירה של החשבונות והנכנסים שלהם. לעיתים זקוקים גם בעלי הזוג למטפל נפשי ואף למגשר גירושין  בין בני זוג או עורך דין המתמחה בתהליכי גירושין במשפחה.. לשם כך אנו נעזר בבעלי המקצוע השונים:

פסיכולוג/מטפל נפשי

בהרבה מקרים לוקח בן זוג או שניהם את פירוק החבילה כדבר מאיים שכרוך במשבר גדול ומתקשה להתמודד עם הדאגות והאשמה הכרוכה בכך.

כל הפרוצדורות של פרימת הקשר מהבחינה הנפשית יכולות לייצר אצלו חרדה ולחץ גדול.

במקרים כאלה חשוב מאד להיעזר בבעל מקצוע אשר יסייע לצדדים להתמודד עם הפרידה.

גורמים אלו יכולים אף להיות ממונים על ידי בית המשפט במקרים בהם צריכים להעריך את המסוגלות ההורית או אם קיימת סכנה לילד מצד אחד הצדדים.

חוקר פרטי

לפעמים קשר עולה על שרטון כתוצאה מרומן שיש לאחד מבני הזוג או כתוצאה מהעלמת כספים מצידו, דבר זה מחייב הכנסת חוקר פרטי לתמונה אשר יסייע בהבאת ראיות חותכות כנגדו אשר יסיעו לתהליך.

רואה חשבון

בתיקי גירושין רבים ישנו צורך לחלק את הנכסים ואת הזכויות הסוציאליות של כל אחד מבני הזוג בצורה נאותה, ישנו משקל גדול גם לתוכניות חיסכון של כל אחד,קופות תגמולים,תיקי השקעות ,מוניטין עסקי, הכנסות עתידיות ועוד…

עורך דין דיני גירושין או מגשר גירושין

כאשר עומדים לפני גירושין אין מנוס מלהיעזר בבעל מקצוע שייסע בידי בני הגוז להגיע להסכמה לגבי המשמורת של הילדים (במידה ויש) ושל הרכוש.  עורך דין או מגשר שזהו תחום המקצועיות שלהם – יסייעו לכם בכך.

במקרים אלו יש לקחת רואה חשבון אשר יבדוק את כל ההיבטים והתחשיבים לטובת שני הצדדים. במקרה שאחד מבני הזוג הוא בעל עסק, יתכן וירצה זה לבדוק מבעוד מועד את הנושא עוד לפני שמינה בית המשפט רואה חשבון מטעמו.

גרפולוג

גרפולוג נכנס לתמונה במקרה שיש חשד כי אחד הצדדים זייף חתימה על מסמך אשר קשור לחלוקה של כסף או רכוש. כאן יכריע הוא אם לדעתו החתימה אכן אמיתית או שזויפה היא.

המאמר באדיבות משרד עורכי דין אביבית מוסקוביץ: http://www.avivitmoskovich.co.il/