לימודי עיצוב גרפי - 0404
+
לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי מתאימים לאנשים כישרוניים ויצירתיים אשר מעוניינים לקחת חלק בעיצוב של מוצר ולהיות בתהליך הכולל מיתוג ותדמית שיווקית.

עידן האינטרנט פתח דלת חדשה למעצבים הגרפים והיום ניתן לראותם משתלבים בעיצוב אתרי אינטרנט, ממשקים שונים ואף באפליקציות לטלפונים . יש כאלה אשר מתמחים במשחקי מחשב ויש את אלו אשר התמקדו בחווית המשתמש במערכות מידע.

תפקידי המעצב הגרפי

המעצב הגרפי של היום יודע לשלב בין עבודות עם קבצים שונים, תוכנות שונות ולעצב מודעות ותמונות הכוללות שילוב של טקסט מילולי, תמונות סטילס ועד להטמעה של סרטוני וידאו ואנימציה.

ישנם כאלה אשר פנו לנישת הדמיית תלת מימד של מבנים , תכשיטים ועוד.

אחריות המעצב מתחילה בעיצוב הראשוני של המוצר ונמשכת על ליין שלם של עיצוב קונספט שלם היכול להמשך ביותר מעיצוב אחד והתאמה לדרישות שונות של הצגתו במדיה.

למרות משיכתם האמנותי לפעמים של המעצבים, בד"כ ידרשו הם לעמוד בעיצוב ויצור מסר גרפי מסוים אשר נאמן למטרה שיווקית ממוקדת.

לימודים

במהלך הקורס הכולל הן לימודי תיאוריה והן פרקטיקה בשטח, רוכש המעצב הגרפי יכולת להתמודד עם אתגרים ופרויקטים אמיתיים. החל מהמפגש הראשוני עם הלקוח, תחקור צרכיו ובנית בריף מקצועי, ליצירת רעיונות, שליחת סקיצה ראשונה לחוות דעת ואישור ועד לתוצר המוגמר.

לימודי העיצוב הגרפי נותנים למעצב כלים פרקטים אשר עוזרים לו לפעול ברגע הגיעו לשוק העבודה עם ידע והבנה ברורה של יסודות המקצוע ואת היכולת להתמודד עם תנאי שוק משתנים וטכנולוגיות חדשות.
בסיום הלימודים יוצא המעצב לשוק עם ניסיון עשיר ותיק עבודות מרשים.

הלימודים כוללים בין השאר: למידת יסודות העיצוב הגרפי, חשיבה יצירתית, טיפוגרפיה ועיצוב אינפורמציה לימוד ושימוש בתוכנות עיצוב מקצועיות, מיתוג, צילום, עיצוב אתרים ועוד..

המלצות ממסיימי תואר בעיצוב גרפי

לפני שאתם מחליטים ללכת ולהשקיע שנתיים מחייכם בלימוד, קחו שיעור ניסיון או כנסו לקבוצה שבאמצע לימודים להתרשמות אישית.לפעמים כדאי לקחת קורס קצרצר בגרפיקה לראות אם אתם באמת מתחברים לזה. ויכולים להשתלב בתחום.