התבטאויות קשות של נציב הכבאות נחשפות בסרטון: ״הלכת למשטרה? על הראסי - למקל יש שני צדדים״ - 0404
+

התבטאויות קשות של נציב הכבאות נחשפות בסרטון: ״הלכת למשטרה? על הראסי – למקל יש שני צדדים״

זה נראה רע – רע מאודנציב כבאותדדי שמחיתועד בסרטון כשהוא נשמע לכאורה כמאיים על כבאי ש״העז״ להגיש תלונה במשטרהלאחר שלטענתו הותקף.

הכל החל לאחר שיו״ר וועד עובדי הכיבוי בכפר סבא פנה לממונים עליו ולנציב בטענה כי מפקד מחוז יו״ש סטר לו בעת ששהו בכנסתהיו״ררואי כהןטען בפני חבריו כי לא קיבל מענה לפנייתו ולכן החליט לפנות בתלונה במשטרה בגין תקיפהמאזהחל מחול שדים בתוך שירותי הכיבוי וועדה הוקמה ע״י הנציב כדי לבדוק את האירוע.

בשבוע שעברהתארח הנציב שמחי בתחנת הכיבוי בכפר סבא – שם שהה גם רואי כהןרואי פנה אליו בשאלה על שאירע והתקיפה שלכאורה לא טופלה כראוי והתלונן בין השאר כי במקום לטפל בתלונההנציב בחר דווקא לקדם את שיקו בן דוב לתפקיד הממ״ז.

כהןפנה ואמר לשמחי״איך זה שאותי תקפו בכנסת ליד כולם ולא עשית שום דבררק לפטר אותי רציתם". הנציב לא חשב יותר מידי והשיב בצורה הנראית כמאיימת"הלכת לחקירת משטרהתזכור שיש שני צדדים למקלתקשיב טוב טוב"… "למקל יש שתי קצוותהלכת למשטרהעל הראסיתזכור מה אמרתייש שני צדדים למקל״.

שמחי לא הסתפק בזה ובהמשך דבריו אמר לכבאי אחרתוך שהוא מכוון לרואי כהן"ראית מה הוא אמר ליאם לא היו לי את הדרגות האלה אתה יודע מה הייתי עושה לואתה יודע איך הייתי מכדרר אותובפהאבל אני שמו לי את הדרגות אז אני חייב להיות מסודר".

בכיר בכבאות התייחס בחומרה לאירוע״לצערי זה נראה ונשמע כמו עבריין שמאיים על האיש שלו שהעז ללכת למשטרהזה נראה רע מאוד והנציב חייב לתת הסברים ולעמוד לדין״.

משירותי הכיבוי נמסר בתגובה כי״הנציב הבהיר לכבאי שפנה אליו כי מאחר והגיש תלונה למשטרה הוא מנוע מלהתייחס לנושא. בדבריו לא היה משום איום. מי שטוען זאת הם אלו שבצעו הקלטת סתר של מפגש של הנציב עם לוחמי אש והעבירו את תוכנו לתקשורת במטרה לנגח את הנציב כחלק מסכסוך העבודה עם וועד הכבאים״.