גדי ירקוני על תיקון התקשורת באשכול: "גילוי המנהרה - תזכורת משמעותית לחשיבותה של תקשורת סלולארית תקינה באזור" - 0404
+
גדי ירקוני על תיקון התקשורת באשכול: "גילוי המנהרה – תזכורת משמעותית לחשיבותה של תקשורת סלולארית תקינה באזור" רפאל חיון, 0404

גדי ירקוני על תיקון התקשורת באשכול: "גילוי המנהרה – תזכורת משמעותית לחשיבותה של תקשורת סלולארית תקינה באזור"

במועצה אזורית אשכול מדווחים, כי בשעות האחרונות לא היו שיבושים בתחומי המועצה ברשתות הסלולר וכי ההתקשרות בשלב הזה תקינה. בחודש האחרון סבלו תושבי אשכול והאזור משיבושים ברשת הסלולר כתוצאה מפעילות בטחונית במצרים. תושבים לא יכלו להוציא ולקבל שיחות והודעות, העסקים באזור נפגעו, וכן הפעילות החקלאית השוטפת.

בשיחות שקיים ראש המועצה עם שר הבטחון וקצינים בכירים כדי להאיץ את הפתרון לעניין, נמסר כי הנושא מטופל בדרגים הבכירים ביותר מול המצרים וכי פועלים להגיע להבנות והסכמות סביב העניין ולהימנע מנקיטת צעדים חד צדדיים שעלולים לפגוע בשיתוף הפעולה החשוב.

גדי ירקוני: "אני מקווה שאכן כפי שנמסר לנו, השיבושים הגיעו לסיומם ולא יחזרו על עצמם. הדבר הסב פגיעה קשה בתושבים, שבין אירועי החירום מנסים לקיים כאן שגרת חיים נורמלית כמו בכל אזור בארץ. עם גילוי המנהרה היום, קיבלנו תזכורת משמעותית לחשיבותה של תקשורת סלולארית תקינה באזור כה רגיש מבחינה בטחונית. ההליכים המשפטיים מול רשתות הסלולר עומדים בעינם ואנו מצפים לפיצוי התושבים על היעדר השירות כמתחייב בחוזה איתם ועל הפגיעה הקשה בעסקים בחודש האחרון".