אינטק פארמה: שיתוף פעולה עם חברת LTS לייצור גלולת האקורדיון לטיפול במחלת הפרקינסון - 0404
+
אינטק פארמה: שיתוף פעולה עם חברת LTS לייצור גלולת האקורדיון לטיפול במחלת הפרקינסון pixabay

אינטק פארמה: שיתוף פעולה עם חברת LTS לייצור גלולת האקורדיון לטיפול במחלת הפרקינסון

חברת אינטק פארמה מודיעה היום (שלישי), על שיתוף פעולה עם חברת LTS (Lohmann Therapie-Systeme) לייצור תרופת הדגל של החברה, גלולת האקורדיון Carbidopa/Levodopa (AP-CD/LD) לטיפול בסימפטומים החמורים מהם סובלים חולי פרקינסון בשלבים מתקדמים. בהתאם להסכם, LTS תייצר את גלולות ה-AP-CD/LD במפעל הייצור שלה בעיר Andernach שבגרמניה, תוך שימוש בטכנולוגיית הייצור הקניינית של גלולת האקורדיון של אינטק, וזאת לאחר השלמת בניית קו הייצור. כיום, מייצרת אינטק את גלולות ה-AP-CD/LD לניסוי הקליני שלב 3 במתקן הייצור הנוכחי שלה בירושלים, ותעבוד יחד עם LTS על מנת למסד יכולות ייצור בקנה מידה מסחרי לגלולות ה-AP-CD/LD.

אתר הייצור של LTS ב-Andernach הוא בעל אישור cGMP ממנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), אשר מבטיח עמידה בדרישות תכנון, ניטור ופיקוח על תהליכי הייצור. זאת ועוד, המפעל של LTS עבר בהצלחה ביקורות של כל גופי הפיקוח והרגולציה העולמיים, כולל ה-EMA האירופי, וכן J-PMDA, KFDA, CFDA ו-ANVISA.

"אנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה עם LTS, מובילה עולמית בייצור מסחרי של טכנולוגיות שכבות פולימריות לתעשיית הפרמצבטיקה. זהו הישג משמעותי לאינטק כאשר אנחנו לקראת סיומו של ניסוי שלב 3 פיבוטלי, ACCORDANCE, בחולי פרקינסון בשלבים מתקדמים ובמקביל מקדמים את האסטרטגיות הקדם-מסחריות של מוצר ה-AP-CD/LD", ציין ג'פרי מקלר, מנכ"ל אינטק פארמה.