עוד רגע מתחתנים? הצ'ק ליסט שישמור שלא פספסתם דבר לקראת יום החתונה - 0404
+
עוד רגע מתחתנים? הצ'ק ליסט שישמור שלא פספסתם דבר לקראת יום החתונה יח"צ

עוד רגע מתחתנים? הצ'ק ליסט שישמור שלא פספסתם דבר לקראת יום החתונה

בני זוג צעירים, שתכננו להתחתן באחד מחודשי האביב, קבעו מועד לחתונה, חתמו על הסכם עם גן אירועים בשרון, עם צלם, עם קייטרינג, הם גם הכינו הזמנות, ולמעשה האירוע שלהם היה סגור וחתום כבר בחודשי הסתיו.

אבל החודשים עברו, וככל שעבר הזמן המתח גם עלה. פתאום התעורר חוסר ביטחון, אולי שכחו משהו, אולי יש משהו שהתחייבו לעשות, אולי כדאי לוודא שהפרטים הקטנים שביקשו בפגישה עם מפיקת האירוע של גן אירועים בשרון, אכן מתקיימים. ומי בכלל זוכר מה הם ביקשו?

רוב החתונות נסגרות ונחתמות מספר חודשים לפני המועד, וקורה לא פעם שכבר לא בטוחים שכל הפרטים נסגרו. לשם כך הכנו עבורכם צ'ק ליסט שיעזור לכם להיות בטוחים שלא שכחתם דבר לקראת יום החתונה.

שקט נפשי לקראת החתונה – מיום ההסכם ועד לרגע הכניסה אל גן אירועים בשרון

צרו לעצמכם תיק חתונה, שאליו תכניסו את כל המסמכים שקשורים לאירוע עצמו.

עברו על ההסכם שחתמתם עם גן אירועים בשרון, במרכז או בכל מקום אחר בארץ. אם יש הערות שרשמתם לעצמכם או שיש דברים שאינכם בטוחים לגביהם, צרו קשר עם מפיקת האירוע של גן האירועים והבהירו עמה את הדברים המעורפלים לכם.

וודאו שלאולם שבו אתם מתחתנים, יש רישיון עסק. שלא תהיינה הפתעות ברגע האחרון.

התקשרו לכל אנשי המקצוע שאיתם סגרתם עבודה. אל תהססו. חשוב לרענן קצת את התנאים והבקשות המיוחדות שלכם לקראת האירוע עצמו.

זה גם הזמן לתאם פגישה בגן האירועים ולהרכיב את תפריט החתונה.

חתונה באביב היא אחד הדברים המרגשים ביותר, שכן זוהי עונה רומנטית מעין כמוה, אבל זכרו שאביב בדומה לסתיו הן עונת עם מזג אוויר הפכפך. לכן אם בחרתם לערוך את החתונה שלכם בגן אירועים בצפון או גן אירועים בשרון יהיה זה מומלץ לבדוק את תחזית מזג האוויר. בהתאם להערכה, מומלץ לפנות אל גן האירועים ולבדוק כיצד הם נערכים למזג האוויר הצפוי.

חודש לפני החתונה הוא זמן מצוין לקבוע עם הצלם שלכם יום צילומי זוגיות. היתרון ביום צילומים מוקדם הוא לשריין יום שבו אתם מתמסרים לצילום ללא לחץ של זמנים וללא ההתרגשות. את צילומי הזוגיות תוכלו גם לשלב במצגת שלכם לקראת החתונה.

בדיקה ואישור של הגעת המוזמנים לאירוע – ודיווח לאולם האירועים על המספר המדויק יותר של המוזמנים.

שיהיה במזל טוב

גן אירועים בשרון והמרכז – אמדו