עופר עיני הודיע רשמית: ״לא אמשיך בתפקיד יו״ר ההתאחדות לכדורגל״ - 0404
+
עופר עיני הודיע רשמית: ״לא אמשיך בתפקיד יו״ר ההתאחדות לכדורגל״ תום אברמסון

עופר עיני הודיע רשמית: ״לא אמשיך בתפקיד יו״ר ההתאחדות לכדורגל״

יו״ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני, הודיע היום (שני) באופן רשמי כי לא ימשיך לקדנציה נוספת בתפקידו הנוכחי. 

עיני הודיע על כך בישיבת ההתאחדות לכדורגל שנערכה בצהריים. המועמד העיקרי להחליפו הוא ממלא מקומו, שטרן חלובה. 

כזכור, עיני החליף בתפקיד יו״ר ההתאחדות לכדורגל את אבי לוזון. בסוף חודש יולי הקרוב יתקיימו הבחירות לתפקיד היו״ר החדש בהתאחדות. 

עיני: ״אני מתלבט כבר מספר חודשים באשר להמשך דרכי וברגע שגמלה בלבי ההחלטה לא להמשיך לקדנציה נוספת אני מביא אותה לידיעתכם.

בחרתי להגיע לכדורגל כדי להמשיך לשרת את החברה שאני גאה להיות חלק ממנה ולעולם אשמח לתרום ככל יכולתי לטובתה. אמשיך לעשות כן עד לסיום תפקידי ואף ביתר שאת.

אני יכול רק לקוות כי מי שיבחר בעתיד לתפקיד הבכיר ביותר בכדורגל הישראלי, על חובותיו ועל זכויותיו, ייטיב להבין כי הכדורגל הוא הרבה יותר ממשחק. עוצמתו, יכולותיו ומרכזיותו של הכדורגל בחיי החברה ייחודיים ובעלי משמעות גדולה והאחריות המוטלת על כתפי מנהליו, ובראשם יו״ר ההתאחדות, מחייבת.

אני מודה לחברי ההנהלה על עבודה משותפת ופוריה. אני מתחייב כי אמשיך לסייע לכדורגל הישראלי בכל דרך אפשרית גם לאחר סיום תפקידי כיו״ר, אבל מבקש להבהיר כי עד סיום כהונתי לא תועלה בישיבת ההנהלה שום הצעה שתכליתה שינוי תקנוני שיבטיח לי תפקיד כלשהו. כמו כן, לא אקח חלק בבחירת ועדת האיתור לקביעת המאמן הבא של נבחרת ישראל. את זה אני משאיר להחלטת חברי וחברות ההנהלה.

יש רבים שמגיעה להם מלה טובה, ובראשם ממלא מקומי תמיר גילת שעשה לילות כימים לטובת הענף ולגזבר דודי גיל, שסייע בהתנדבות בכל עת ובכל שנדרש. יש בהתאחדות לכדורגל עובדים נפלאים, שעושים את מלאכתם מתוך תחושת שליחות וגם להם מגיעה תודה.

אני מצפה שמערכת הבחירות תהיה הוגנת ותקפיד לשמור על כבוד המועמדים ובעיקר על כבודם של ההנהלה, ההתאחדות והכדורגל. איחולי הצלחה לכלי מי שמעוניין בתפקיד וראוי לו״.