פסח בראש הנקרה – חוויה משפחתית שאין לפסוח עליה - 0404
+
פסח בראש הנקרה – חוויה משפחתית שאין לפסוח עליה אתר התיירות ראש הנקרה

פסח בראש הנקרה – חוויה משפחתית שאין לפסוח עליה

סיורי ״יציאת מצרים״ שיובילו שחקנים בדמות משה רבנו ופרעה מלך מצרים בשעות היום וסיורי עששיות בנקרות בשעות הלילה הם רק חלק משלל הפעילויות באתר התיירות ראש הנקרה.

כמיטב המסורת בשנים האחרונות, בימי חג הפסח באתר התיירות ראש הנקרה, העבר התנכ"י של יציאת מצרים מתעורר לחיים עם שחקנים בדמויותיהם של ״משה רבנו״ ו״פרעה מלך מצרים״ שיסיירו עם המבקרים בין הנקרות והגלים ויספרו בצורה חווייתית לאורך המסלול את סיפור יציאת מצרים וקריעת ים סוף.

הסיורים המומחזים יתקיימו בין התאריכים 31.3-6.4 וייצאו בכל שעה עגולה בין 10:00 ל-16:00. סיורי ״משה ופרעה״ במסגרת פעילות היום הינם ללא תשלום נוסף וכלולים במחיר הכניסה (מבוגר 45 ש״ח, ילד 36 ש״ח) לאתר התיירות ראש הנקרה הכולל גם נסיעה ברכבל, מיצג אור-קולי וכמובן – ביקור בנקרות. ניתן להעשיר את הביקור ולשלב (במחיר מיוחד) גם טיולים עם רכבים חשמליים לאורך טיילת החוף.

עוד במהלך ימי החג תושק חוברת פעילות חדשה לילדים שתוצע במחיר 10 ש״ח בלבד ותכלול חידונים, שעשועונים משפחתיים ומידע רב מותאם לילדים על האתר. בנוסף לסיורים לאורך היום, לאחר רדת החשכה ייפתח האתר מחדש לסיורי עששיות ליליים בין הנקרות. הסיור כולל: נסיעה לילית ברכבל המואר אל הנקרות הימיות וסיור מודרך בתוך הנקרות החשוכות לאור עששיות, נלמד כיצד נוצרו הנקרות ולמה דווקא כאן. נעלה על הגשר המפורסם שעליו עברה הרכבת המנדטורית שאף הובילה לארץ מעפילים, נשמע את הסיפור המרתק על הלילה שבו המחתרות פוצצו את גשר הרכבת ונצפה במיצג האור קולי. 

הסיורים הליליים יתקיימו בתאריכים 22.3, 25-29.3, 1-4.4.
החל מהשעה 20:00 ובכל חצי שעה. הסיורים בהרשמה מראש בטלפון 073-2710100 או באתר http://www.rosh-hanikra.com.

שימו לב לשעות הפתיחה המורחבות בימי החג עקב הביקוש הצפוי: האתר יהיה פתוח בחול המועד בין השעות 09:00-19:00 (כניסה אחרונה 18:00), ובימי שישי ובערבי החג עד השעה 17:00 (כניסה אחרונה 16:00).