במצוקה: יעלון פנה לציבור בפרויקט גיוס המונים ומבקש כסף ״בדרך לראשות הממשלה״ - 0404
+
במצוקה: יעלון פנה לציבור בפרויקט גיוס המונים ומבקש כסף ״בדרך לראשות הממשלה״ לע"מ

במצוקה: יעלון פנה לציבור בפרויקט גיוס המונים ומבקש כסף ״בדרך לראשות הממשלה״

משה (בוגי) יעלון פתח הערב במבצע גיוס המונים ומבקש מהציבור תרומות כספיות כדי שיוכל להתמודד בבחירות וכפי שהוא סבור ״בדרך לראשות הממשלה״.

יעלון, לא עובר את אחוז החסימה, לא רק בסקרים. גם על פי הרשת החברתית, נראה כי הציבור לא תומך בו כלל ועתידו הפוליטי נראה רע מאוד מבחינתו.

יעלון, פנה הערב לציבור וביקש תרומות – מ-50 ש״ח ועד 10,000 ש״ח, תוך שהוא כותב: ״אין לי חברים אוליגרכים! אין לי ערוץ משלי! אין לי עיתון משלי! יש לי אתכם. אני צריך אתכם עכשיו לצידי בהערכות להקמת המפלגה אותה אציג בקרוב – בדרך לראשות הממשלה!

סמכתם עלי שנים ארוכות בחזית, תמיד בראש הכח, גם תחת אש, תסמכו עלי גם כעת כשהמדינה זקוקה למנהיגות אחרת, מנהיגות שתחזיר אותה למסילה! אני אוביל רשימה של אנשים, נשים וגברים עתירי ניסיון וקבלות של עשייה בכל תחומי חיינו. תהא זו רשימה מכובדת ומכבדת שתוכלו להזדהות עמה ולתמוך בה. רשימה של אנשים ישרים, נקיי כפיים, אחראיים ומנוסים שמה שמייחד אותם לפני הכל זו המחוייבות לטובת המדינה ואזרחיה!  אני מבקש את תמיכתכם במבצע הגיוס, ראו בכך השקעה בעתידכם, בעתיד ילדיכם ונכדיכם! לא אוכל לעשות זאת לבד, רק יחד נעשה ונצליח! הגיע הזמן למנהיגות אחרת״.