נתניהו נפגש עם ניקי היילי: ״את הופכת הכל לטוב יותר״ - 0404
+
נתניהו נפגש עם ניקי היילי: ״את הופכת הכל לטוב יותר״ עמוס בן גרשום, לע"מ

נתניהו נפגש עם ניקי היילי: ״את הופכת הכל לטוב יותר״

 

ראש הממשלה, בנימין נתניהו נפגש בניו יורק, עם שגרירת ארה"ב באו"ם ניקי היילי.

נתניהו: "טוב לראות אותך שוב. את הופכת הכל לטוב יותר. אני חושב שהנשיא ממוקד לגמרי בסכנה מאיראן ועסקת הגרעין, והתוקפנות של איראן באזור. הוא ממוקד בדבר הנכון. כפי שאת יודעת היטב, אני חושב שזה מה שמניע את כולם עכשיו, לא רק את ישראל ואמריקה, אלא כמעט את כולם במזרח התיכון. זה משהו שאני בטוח ששמת לב אליו.

אני רוצה להגיד לך כמה אנו מעריכים את ההגנה על ישראל ועל האמת, שהנשיא ואת מביאים לתוך המסדרונות המבודדים האלה, מסדרונות לחים מהארס שמופנה כלפי ישראל. זה לא משב אוויר רענן, זה כמו צונאמי של אוויר רענן".

שגרירת ארה"ב באו"ם ניקי היילי: "זה מדהים (על היחס לישראל באו"ם). אני מתכוונת, זה היה פוגעני בעבר ואני חושבת שאמרתי את זה לך בעבר. אני מרחמת על דני (דנון) ועל מה שהוא היה צריך לספוג. זה היה פוגעני בעבר אבל זה למעשה מתחיל להשתפר מעט. הם לא רוצים שיגערו בהם אז הם מבינים.

אני חושבת שיש התמקדות באיראן כרגע ואנו מודאגים מאוד. אני דואגת מאוד לישראל. אני חושבת שהם מרגישים מאוימים יותר ויותר ואני חושבת שהם יצטרכו לקבל החלטות. אני מודאגת שהם לא יקבלו את ההחלטות הנכונות. זה משהו שאנו מתמקדים בו, לראות מה קורה בסוריה, אני אשמח לשמוע את דעתך על זה מבחינת לאן מועדות פנינו שם".