בתי המרקחת של מכבי פארם מושבתים. חברת ועד העובדים: "עצוב לראות איך ההנהלה מתייחסת אלינו בזלזול" - 0404
+
בתי המרקחת של מכבי פארם מושבתים. חברת ועד העובדים: "עצוב לראות איך ההנהלה מתייחסת אלינו בזלזול" מרדכי כהן

בתי המרקחת של מכבי פארם מושבתים. חברת ועד העובדים: "עצוב לראות איך ההנהלה מתייחסת אלינו בזלזול"

שביתת אזהרה בת יום אחד החלה הבוקר (חמישי) ברשת בתי המרקחת של מכבי פארם בעקבות אי התקדמות במו"מ בין עובדי מכבי פארם להנהלת החברה בדרישה לשפר את תנאי העסקת העובדים.

על פי הנתונים שנאספו הבוקר בהסתדרות הלאומית המלווה את עובדי מכבי פארם, 101 סניפי רשת בתי המרקחת על 760 עובדיה שובתים הבוקר.

שביתת האזהרה, שתשאיר כ-2.5 מיליון מבוטחי קופת החולים מכבי ללא תרופות, מגיעה לאחר ההכרזה על סכסוך העבודה שנערך לפני שבועיים ימים עם הנהלת מכבי. וועד עובדי מכבי פארם מבקשים להעביר מסר חד וברור להנהלת קופת החולים בדרישה לשפר את תנאי העסקה של העובדים וכן לקדם את ההסכם הקיבוצי אותו דורשים בוועד עובדי מכבי פארם וההסתדרות הלאומית המלווה את העובדים, להוציא לפועל בהקדם.

חגית הורן, חברה בוועד עובדי מכבי פארם מסרה עם תחילת השביתה כי: "עצוב לראות איך הנהלת מכבי מתייחסת בזלזול אלינו העובדים, אלה שקורסים תחת הנטל ומסרבת לשפר את תנאי ההעסקתנו. לקוחות הקופה הם הראשונים שנפגעים מכך מכיוון שהם אינם זכאים להנפקת תרופות". היא הדגישה כי: "אנו קוראים להנהלת מכבי לשוב לשולחן המו"מ כדי להבטיח את התנאים הנאותים ביותר לעובדים, רווח ממנו ירוויחו כלל לקוחות הקופה".

בתמונה: סניף רשת מכבי פארם ברמלה מושבת.