אנדרסן גלובל ממנה את מועצת המנהלים של אמריקה הלטינית - 0404
+
אנדרסן גלובל ממנה את מועצת המנהלים של אמריקה הלטינית

אנדרסן גלובל ממנה את מועצת המנהלים של אמריקה הלטינית

אנדרסן גלובל מודיעה על מינוי של מועצת המנהלים האזורית של אמריקה הלטינית שתעזור לארגון הגלובלי להמשיך את הצמיחה חסרת התקדים שלו ביבשת על ידי מתן ייעוץ והנחיה בעניינים שקריטיים להצלחת הארגון. מועצת המנהלים כוללת שמונה שותפי מיסים ועריכת דין בכירים מהחֲברות החָבֶרות של אנדרסן גלובל שיפעלו לצד היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC מרק וורסאץ כדי לייעץ ולהנחות לגבי הכיוון והפעילות באמריקה הלטינית.

ההודעה על מועצת המנהלים האזורית באה בעקבות ההתרחבות הגדולה של אנדרסן באמריקה הלטינית בארבע השנים האחרונות, שבה הוסיפה נוכחות ב-12 מקומות מאז 2013, בכמה מרכזים כלכליים חשובים: מכסיקו, גואטמלה, פנמה, צ'ילה, אורוגוואי, אקוודור וברזיל — באמצעות  החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

החברים במועצת המנהלים האזורית החדשה של אמריקה הלטינית מוערכים מאוד בשווקים שלהם כמובילים בענף. החברים הם:

  • לאונרדו מסקיטה, מנהל כללי אזורי של אמריקה הלטינית (סאו פאולו) – יו"ר
  • אירנה איצל בוליבר סיסנרוס, שותפה ב-Rivera Bolivar y Castañedas (פנמה)
  • חיל אנדרס לארה מורלס, שותף ב-Andersen Tax & Legal במכסיקו (מכסיקו סיטי)
  • ברנרדו אוליברה, שותף ב-Andersen Tax & Legal בברזיל (סאו פאולו)
  • סטוארדו רלון, מנהל כללי של המשרד ב-Ralon Orellana & Associates (גואטמלה)
  • חואן לנדה טובר, שותף מנהל ב-Andersen Tax (צ'ילה)

בנוסף, השותפים הבאים מחברות שיתופי הפעולה יתרמו למועצת המנהלים כמשתתפים נספחים:

  • מאוריסיו דורנגו, שותף ב-FidesProfile (אקוודור)
  • חואן פדריקו פישר, שותף ב-Fischer & Schickendantz (אורוגוואי)

"ההקמה של מועצת המנהלים האזורית הראשונה שלנו היא אבן דרך משמעותית עבור החברה הצומחת שלנו. כל אחד מהאנשים האלה מגלם את הרוח של הארגון הגלובלי שלנו וכולם מביאים מנהיגות ונקודת מבט ייחודית לאחריות האזורית הזאת", אמר מרק וורסאץ. "חשוב מאוד שתהיה לנו, כאשר אנחנו גדלים, הנהלה של השתתפות שמייצגת את טובת השותפים ותקלוט רעיונות מגוונים לגבי איך נרחיב ונפתח את החברה. אנדרסן גלובל תרוויח מהתובנות וההכוונה של השותפים האלה ואני מצפה לעבודה איתם בתפקיד הזה".

אנדרסן גלובל צמחה באמריקה הלטינית, אבל גם הרחיבה את נוכחותה ברחבי העולם. ב-2017 הארגון הגלובלי הוסיף נוכחות ב-35 מקומות חדשים בחמש יבשות.

לאונרדו מסקיטה, מנהל כללי אזורי של אמריקה הלטינית ויו"ר מועצת המנהלים האזורית, אמר: "עסקים מכירים את המחויבות של אנדרסן לספק להם שירותי מס ועריכת דין ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא בכל העולם. הביקוש של הלקוחות עזר להניע את ההתרחבות הגלובלית המהירה שלנו כי חברות ואנשים מכירים ביתרונות שהמבנה והתרבות שלנו מציעים: שירותים ופתרונות יעילים הטובים מסוגם — גם במיסים וגם בעריכת דין — ללא הניגודים שקשורים לעיסוק בביקורת".