האריזה היא הסוד להובלת משרדים המושלמת - 0404
+
האריזה היא הסוד להובלת משרדים המושלמת pixbay

האריזה היא הסוד להובלת משרדים המושלמת

כדאי שמישהו יסביר סוף סוף עד כמה האריזה חשובה בהובלת משרדים

הובלות משרדים הוא נושא לעוס למדי שדובר בו רבות, בעיקר בהקשר של חשיבות ביצוע עבודה שכזו עם חברה בטוחה ואחראית שערוכה ויכולה להזיז חברת משרדים או חברת הייטק גדולה עם כל הלוגיסטיקה הכרוכה בצעד שכזה. אולם, נדמה שיש תת ענף בהובלות ששמו אריזה ומשום מה תת ענף זה לא קיבל את תשומת הלב הראויה והוא קצת נדחק לשוליים מבחינת החשיבות והרלוונטיות להובלת משרד מושלמת.

על אף שרוב המובילים בתחום מציעים שירותי אריזה ולמרות שיש רבים וטובים שמבינים דבר אחד או שניים בהעברת משרדים, אריזה הוא מקצוע בפני עצמו הדורש מיומנות ושיטות עבודה ייחודיות למשימה. לדוגמא: אריזת חדרי שרתים, מיגון ציוד מכאני ומכונות לפני העמסתם על מנופים, עטיפת ציוד מעבדות שמועבר תוך כדי הקפאה עמוקה וכו'

ועוד יותר חשוב (אם לא החשוב מכל); צוות אורזים ברמה מקצועית ואנושית גבוהה. מדוע? מפני שהם הם אלה שנוגעים במו ידיהם בדברים הכי רגישים, חשובים והאישיים שלכם. הייתם רוצים לסמוך על חברה שלא סומכת מאה אחוז על העובדים שלה?! כח האדם חייב להיות איכותי, נעים הליכות, זהיר ומתחשב, סבלים ואורזים סבלניים ונחמדים ולא רק מקצוענים.

pixbay

אריזת משרד מרובה כח אדם מצריכה 4 דברים חשובים לתכנון יעיל וחכם לפני ובמהלך ההובלה:

הבסיסי: איך לעטוף ולארוז כל דבר ודבר באופן המוגן ביותר על מנת שיגיע ליעד ללא פגע או נזק בעזרת החומרים המשובחים ביותר והטכניקה המתאימה כאשר אנחנו נערכים לתרחיש הכי גרוע.

היצירתי: איך אורזים משרדים שלמים עם הציוד האישי של כל עובד, המחשבים, העמדות,  הריהוט וכו' לפי סדר מאורגן כך שבתוך מרחב העבודה אף אורז לא יפריע לסבל (וההפך) הכל יהיה מתוקתק ובשיא המהירות ובנוסף הכל יגיע ליעד גם לפי הסדר וההיררכיה המתאימה.

האחראי: שיש כל כך הרבה חפצים אביזרים וציוד תמיד קיים החשש שמשהו ילך לאיבוד ובכלל, קרטון מקומה א יגיע לקומה ג בטעות, מחשב מעמדה הימנית ישובץ לשמאלית, והציוד של מחלקה מסוימת ימצא את דרכו למחלקה אחרת, חייב ראש צוות שמחלק את האורזים והסבלים, מכין מדבקות ציון על כל חפץ ומוודא שכל דבר יונח במקומו בטרם עובדי המשרד יושבים בכיסאותם.

המרכיב הסודי: אריזה כוללת גם פריקה, לכן חברת הובלות משרדים מקצועית מציעה שירותים נלווים לאריזה הכוללים טכנאים נגרים אנשי תקשורת ועוד שיפרקו את הכל בצורה הכי מקצועית וירכיבו חזרה במשרדים החדשים את הכל על בוריו בצורה הכי אמינה כך שכל שירותי האריזה על כל מרכיביה יהיו תחת האחריות המלאה של חברת ההובלה.

חשיבותם של חומרי אריזה איכותיים בהגנה על הציוד – הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל:

לעיתים ההבדל הקטן הוא ההבדל הגדול, בסך הכל כל מכלול ענק מורכב מהפרטים הקטנים שאין לזלזל בנחיצותם, קחו לדוגמא את הדבר הכי טריוויאלי ופשוט: הקרטון. חברת ההובלות יכולה להשתמש בקרטונים דקים פשוטים ולחסוך באופן משמעותי ברווח הנקי,

אלפי קרטונים כל חודש מצטברים לעלות לא מבוטלת ומפתה את המובילים לחפש מציאות כמו קניית קרטונים בסיטונאות במבצע בלי לבדוק את עמידותם. חברת אחים יששכר בוחרת בקפידה את איכותם הגבוה של הקרטוניםלאריזה עם דופן עבה בעלת שלושה שכבות (חיצונית קשיחה פנימית רכה) לשימוש בעבור מחשבים למניעת נזק שיכול להיגרם מטלטלות או מכות צד.

איננו מתפשרים על איכות, שאנחנו מבטיחים אחריות מלאה על כל נזק שייגרם זה מחייב אותנו להיזהר שבעתיים. לאמינות שלנו אין מקום לריזיקה או "סיכונים מחושבים" תמיד נעמוד בסטנדרטים הנוקשים ביותר מפני כל תרחיש אפשרי.