נשר תיקח חלק בתרגיל פיקוד העורף - 0404
+
נשר תיקח חלק בתרגיל פיקוד העורף עיריית נשר

נשר תיקח חלק בתרגיל פיקוד העורף

במהלך השבוע הבא יתקיים באזור תרגיל העורף הלאומי של פיקוד העורף בשיתוף עם הרשויות המקומיות. גם עיריית נשר מתכוננת לתרגיל ותיקח בו חלק פעיל. במהלך התרגיל תורגש תנועה ערה של רכבי ביטחון והצלה.

במסגרת התרגיל, תישמענה ביום שלישי הבא, ה-13.3.2018, בתחומי העיר נשר וביישובי הסביבה שתי אזעקות: הראשונה, בבוקר, בשעה 11:05. השנייה, בערב, בשעה 19:05. במקרה של אזעקת אמת תופעל צפירה נוספת ויפורסמו הנחיות באמצעי התקשורת.

מעיריית נשר נמסר כי תרגיל פיקוד העורף הוא הזדמנות מצוינות מבחינת תושבי העיר   להכיר ולתרגל את ההגעה ל"מרחב המוגן". יצוין כי אזור ההתגוננות של נשר הינו: "חיפה 80", ופרק זמן ההגעה למרחב מוגן: דקה.

בתוך כך, קוראת העירייה לתושבים להכיר גם את אתר האינטרנט ל"שעת חירום" של עיריית נשר שמספק בימי שגרה מידע על אופן בחירת המרחב המוגן, מיקומי המקלטים הציבוריים, כללי התנהגות נכונה בעת הישמע אזעקה ומידע ספציפי עבור אנשים בעלי צרכים מיוחדים לשעת חירום. אתר האינטרנט ל"שעת חירום" מספק בעתות חירום מידע נוסף ועדכונים לציבור ב"זמן אמת". הכניסה לאתר מתבצעת דרך עמוד הבית של עיריית נשר ולחיצה על הלשונית "שעת חירום" (פינה שמאלית עליונה באתר העירייה). ניתן להיכנס לאתר גם דרך הקישור הישיר: http://www.nesher.muni.il/?CategoryID=224