עיריית חולון זכתה בתחרות "מצטייני המחשוב" לשנת 2017 - 0404
+
עיריית חולון זכתה בתחרות "מצטייני המחשוב" לשנת 2017 עיריית חולון

עיריית חולון זכתה בתחרות "מצטייני המחשוב" לשנת 2017

עיריית חולון זכתה בתחרות "מצטייני המחשוב לשנת 2017" של חברת "אנשים ומחשבים", בקטגוריית ניתוח נתונים, אנליטיקה, BIGDATAו-BI. בטקס שהתקיים הבוקר הוענקה תעודת הזכייה למנהל מינהל תפעול ומינהלה בעירייה, איתן שטיינר, למנהלת אגף מערכות מידע ותקשוב, אורנה בלוססקי-רן ולמנהל הפרויקטים, משה ניב.   

הזכייה היא עבור פרויקט "מערכת מעקב ובקרה על  פעילות איסוף האשפה בעיר, שינוע ופריקה באתר חירייה" שפועלת בעירייה. מטרת המערכת לבקר ולנטר את תהליכי האיסוף, השינוע והפריקה של הפסולת בחירייה מתוך מטרה לחסוך בעלויות, לנהוג בשקיפות, לבקר ולעקוב אחר יעילות התהליך וליצור מאגר מידע לקבלת החלטות. מדובר במערכת שפותחה כחלק ממדיניות כוללת של בקרה עירונית על תהליכים שכרוכים בכספי ציבור, על ידי אגף מערכות מידע ותקשוב בעיריית חולון, בשיתוף חברת מל"מ מערכות.

המערכת היא כלי טכנולוגי זול ומהיר הקמה שמתבסס על טכנולוגיות שקיימות בארגון, באמצעות פלטפורמת Power BIשל חברת מייקרוסופט. המערכת מתבססת על קליטת נתוני מיקום (GPS) משאיות הפסולת באמצעות איתוראן (באמצעות web service) וקליטת נתוני פריקת המשאיות באתר חירייה (באמצעות FTP) שמדוּוחים בזמן אמת. הנתונים במערכת מעובדים, מטויבים ומוצלבים על מנת לספק את המידע הנדרש לצורך ניטור ובקרה. התהליך מתבצע באמצעות פלטפורמת Power BI שמאפשר גישה לנתונים מכל מקום, מכל ציוד ובכל עת, כאשר בסיס המידע שנוצר מאפשר ניתוח היסטורי והפקת לקחים ותובנות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com