הכול טמון בחיוך - 0404
+
הכול טמון בחיוך

הכול טמון בחיוך

מי מאתנו לא ביקר לפחות פעם אחת בתערוכה מפוארת או בכנס רב משתתפים. בכנסים כאלו בדרך כלל ניתן להיתקל בדיילות חייכניות ומסבירות פנים שפרושות במתחם ומזמינות את הקהל לקחת חלק בפעילויות השונות, להציג את המוצרים או פשוט לספק מידע רלוונטי ללקוח.
אין ספק ששימוש בדיילות הוא דרך מצוינת על מנת לקדם את המוצר שלך ולהביא אותו לכלל ידיעת הציבור.

לפעמים מה שקובע הוא מי פונה אליך. ככל שמדובר במכירה פרונטלית, כושר התבטאות וניסוח נכון יכולים לחרוץ גורלות בנוגע לעסקה. דיילות לאירועים וכנסים עוברות הכשרה מיוחדת אשר כוללת כל מה שנחוץ על מנת להפוך את הדיילת למוכרת מקצועית. מדובר על הרבה יותר מאשת מכירות שכן הדיילות מביאות איתן את האופי המיוחד שלהן, את החיוך האמתי וכמובן את הרשמיות.

דיילת זה לא רק במטוס

דיילות יכולות לעסוק במגוון תחומים מכירתיים, החל מהצגה של המוצר ועד חלוקת עלונים למבקרים בתערוכה או כנס. ככל שמדובר בקידום מכירות של מוצר חדש בשוק ישנו יתרון גדול בהעסקת דיילות אשר מתודרכות לספק את כל המידע הדרוש או לחילופין להפנות אל הלקוח המתעניין למקור מידע זמין. הדיילות מכנסות גם את האווירה הדרושה לאירוע. אם מדובר באירוע ספורטיבי אז ניתן להעסיק דיילות אשר מצוידות בבגדי המותג (נעליים, חליפות ועוד), ואם מדובר על אירוע נוצץ וחגיגי אז כמובן שניתן לצייד אותן בשמלות ערב או כל מה שיכול להתאים.

כיום לא ניתן לסמוך רק על הרשת החברתית ונדרשות פלטפורמות נוספות על מנת לבצע קידום מכירות. עריכת אירוע לכבוד מוצר או מותג חדש בליווי דיילות מכירה הוא אחד הפתרונות הפופולאריים כיום ואירועים כאלו מתקיימים במקומות רבים ברחבי הארץ.

הגעה בטוחה

אירוע מושקע  עשוי להיות גם יקר, יש לדאוג למנות, מוזיקה, מקום ועוד דברים אשר עולים הרבה כסף. לא תמיד כל מי שהוזמן לאירוע מגיע אליו בפועל. גם לזה יש פתרון בדמות דיילות אישורי הגעה לאירוע. דיילות אלו מתקשרות אל כל אחד מהמוזמנים ומוודאות אתו האם הוא מתכנן להגיע. אם יש לו שאלות בנוגע לאירוע אז הן כמובן מצוידות בכל המידע הרלוונטי ובמקרים רבים משכנעות לקוח שהתלבט להגיע לאירוע בסופו של דבר.

האווירה באירועים כאלו היא משוחררת ועיתים מרגישה כמו מסיבה. זו גם שעתן של דיילות איסוף לידים אשר יסתובבו בין האורחים וילקטו מהם פרטים אשר יסייעו לכם בסופו משל דבר להגיע אליהם בהמשך ולהציע להם את המוצר או הרעיון שלכם. כך ניתן יהיה להמשיך את המכירה גם ימים לאחר שהאירוע הסתיים. חברת ביזנס קלאס דיילות מכשירה ומספקת כבר שנים דיילים ודיילות ייצוגיים לאירועי מכירה שונים. כל הדיילות הן בעלות יכולת בין אישית גבוהה מאוד וניתן להעסיק אותן בתערוכות, כנסים וקידומי מכירות של מוצרים שונים.