איך בוחרים גריל גז לבית או לעסק? - 0404
+
איך בוחרים גריל גז לבית או לעסק? יח"צ

איך בוחרים גריל גז לבית או לעסק?

אמנם זה נראה עוד רחוק אבל יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל ממשמש ובא. וכמובן שליום הולדת עגול מגיע לכם להינות מנפנוף מסורתי באמצעות גריל גז איכותי. אבל איך בוחרים גריל גז איכותי? אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לקבל את כל הטיפים בהתאם לאופי שלכם.

מנפנפים הרבה?

אם אתם מנפנפים הרבה יתאים לכם גריל גז עם מפרידי להבה מנירוסטה, גריל עם גוף יצוק מאלומיניום ורשת מברזל יצוק. הסיבה היא שגוף הגריל קרוב במיוחד למבערים, לכן הוא מתבלה הכי מהר ולכן מומלץ שהוא יהיה מאלומיניום יצוק שמונע שחיקה.

כמו כן, מפריד הלהבה שנמצא מעל למבער הוא זה שמונע מגע ישיר עם האוכל, לכן מומלץ שהוא יהיה מנירוסטה ובכך יחזיק מעמד לאורך זמן.

גם הרשת בגריל של מנפנפים תכופים צריכה להיות מחומר עמיד (כאמור מומלץ ברזל יצוק) משתי סיבות : כך הרשת תחזיק מעמד לזמן ארוך ותשמור על חום קבוע והמשמעות היא אחת – המזון ייצלה בצורה טובה יותר.

בנוסף, אם אתם מנפנפים הרבה אנחנו ממליצים להצטייד גם בגריל עם חלקים נשלפים מסיבה אחת – כך תוכלו לנקות את הגריל בקלות לפני השימוש הבא באמצעות מברשת ניקוי ייעודית. וכמובן לא לשכוח לרכוש סט כלים למנגל שיבטיחו נפנוף קל ונעים.

במרפסת, בגג או בגינה

אולי תופתעו אבל מיקום המנגל שלכם משפיע רבות על הגריל שכדאי לכם לרכוש. עם זאת, זה לא הסוף כי יש משמעות גם למספר האנשים שאתם מארחים מסיבה אחת – כמות המבערים משפיעה על שטח הצלייה והחישוב פשוט :

  • למנפנפים במרפסת – מכיוון ששטח האירוח כולל מקסימום 10 אנשים גריל עם 2 מבערים יהיה אידיאלי.
  • למנפנפנים בגג – שטח האירוח מתאים לרוב ל-10-25 אורחים ולכך יתאים גריל עם 3 מבערים
  • למנפנפים בגינה – כאן שטח האירוח יכול להכיל 25 אורחים ומעלה ופה מתאים גריל עם 4-6 מבערים

אבל זה ממש לא חשוב

אולי תתפלאו לדעת אבל לא ממש משנה איזה גריל גז תבחרו לבית או לעסק, כמה מבערים יהיו לו, כמה אנשים תארחו ואיפה וגם לא ממש משנה כמה פעמים תשתמשו בו מסיבה אחת – הדבר החשוב מכל הוא שהגריל יעמוד בהצלחה בפגעי מזג האויר כמו גשם, שמש ורוח

כיום זה אפשרי הודות לכיסוי לגריל גז. למשל, כיום ניתן לרכוש כיסוי לגריל גז 2 מבערים ולהינות מכל העולמות : גם ריפוד חיצוני מ-PVC אטום שמאפשר הגנה מגשם ושמש, גם רצועות אחיזה לידיות הגריל שמאפשרות עמידות ברוח וגם ריפוד פנימי מפלאנל.

וכמובן אתם נהנים מזמני אספקה מהירים, משירות לקוחות אדיב, ממשלוחים עד הבית וממחיר שפוי ללא פערי תיווך. אז הקדימו והזמינו עוד היום כיסוי לגריל גז כדי שביום העצמאות גם אתם תיהנו. אז למה אתם מחכים?