חוגגים בלב ים - 0404
+
חוגגים בלב ים

חוגגים בלב ים

כל אירוע הוא חגיגי ושמח אבל אף אחד לא אמר שכל האירועים צריכים להיות בדיוק אותו דבר. בימים כתיקונם אנו מוזמנים לאירועים רבים, את חלקם אנו זוכרים וחלק מהם צוללים אל תהום השכחה. מה הסוד בהפיכת אירוע לכזה שיזכרו אותו זמן רב לאחר שהוא יסתיים? ישנם כמה אלמנטים חשובים אשר אם פועלים על פיהם הסיכוי לאירוע איכותי עולים באופן משמעותי.

ככל שאנו מדברים על מסיבת רווקות אז ברור לכולנו שזאת אמורה להיות המסיבה הטובה ביותר שניתן להעלות על הדעת. יאכטה למסיבת רווקות הוא אחד הרעיונות המפתיעים והמרגשים שאפשר להציע. יאכטה כשלעצמה היא בעלת אפשרויות רבות והשילוב של בנות, ים, מוזיקה ואלכוהול רק יכול לשדרג את האירוע. כל מי שהפליג אי פעם על יאכטה מבין את הפוטנציאל שגלום בה. ההפלגה אל לב ים, ההתרחקות מהמולת החוף והרוח שחולפת בשיער כל אלו הם כבר סיבה טובה לעלות על היאכטה ולהפליג.

רומנטיקה באוויר

השמש שוקעת במערב וזהו בדיוק הזמן לצאת להפלגה רומנטית עם בן/בת הזוג שלכם. יש שחושבים שמדובר בקלישאה אך האמת תמיד תנצח. שייט רומנטי הוא לנצח יהיה ההוכחה האולטימטיבית לאהבה, תשוקה ורצון להיות עם האנשים שחשובים לנו. את רב התפאורה עושה כבר הטבע אך אם נוסיף לכך בקבוק שמפניה צוננת, מוזיקת רקע רומנטית ואינטימיות נפלאה אז זכינו בכל הקופה.

הפלגה לעבר השקיעה ברוח הנעימה שמלטפת את הגוף יכולה לחולל נפלאות. את היאכטה ישיט למענכם סקיפר בכיר אשר עבר את כל ההכשרה הנדרשת. ואתם תוכלו להתרווח וליהנות מן המראות הקסומים של ים, שקיעה ויבשה שמתרחקת. כדאי כמובן לברר שלחברה שמשיטה אתכם יש את כל האישורים והביטוחים המתאימים כך שלא תתרחשנה אי אלו תקלות.

ים של אהבה

מרינה הרצליה היא אחת המרינות היפות והמאורגנות ברחבי הארץ. יאכטה ליום הולדת היא הבחירה הנבונה ביותר לאירוע יום הולדת. ניתן לקיים מסיבת רווקים על יאכטה מפוארת, אפשר להפליג אל השקיעה עם בת הזוג וגם הפלגה בכיף ללא כל סיבה מסוימת באה בחשבון. מדובר באטרקציה מקורית מאוד וכל מי שמעוניין להפתיע יוכל פשוט לשכור יאכטה ונהג ולצאת לדרך.

יאכטה להשכרה מתאימה לכל אחד (כל עוד הוא לא סובל ממחלת ים). אפשר לעלות עליה עם הילדים, ההורים המבוגרים או כל הרכב אחר של אנשים. בדרך כלל מציעים לנוסעים פינוקים שונים כמו אלכוהול משובח, כיבוד, מוסיקה ונוף מרהיב. יום הולדת על יאכטה יכול להיות אירוע מקפיץ במיוחד, בלב ים ניתן לקפוץ מהיאכטה אל המים הקרירים ולאחר מכן להשתזף על הסיפון המרווח. סימונה מאפשרת השכרה של יאכטות לשייט מסוגים שונים. ניתן להפליג ולערוך מסיבות שונות, ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות כל זאת עם סקיפר מקצועי וחביב. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא הפלגות.

הכתבה הופקה ופורסמה בעזרת קבוצת מקומונט – רשת אתרי התוכן הגדולה בישראל.