שכבת הגנה מושלמת - 0404
+
שכבת הגנה מושלמת

שכבת הגנה מושלמת

כמעט לכל אחד יש רכב פרטי בו הוא משתמש לנסיעות, בילויים וסידורים שונים. ההוצאות הרגילות לרכב הן בדרך כלל דלק, טסט פעם בשנה והביטוח שבלעדיו אי אפשר לנהוג. הוצאות אלו מסתכמות לעיתים באלפי שקלים אך רק מעטים יודעים בדיוק בכמה הם תדלקו במהלך שנה. ניקוי נרכב הוא פעולה שאנו נוטים לדחות ולעיתים יכול לעבור זמן רב בין שטיפה לשטיפה. למרות שמדובר בכלי שאנו נמצאים בו שעות רבות והוא משמש אותנו באופן יומיומי אנו לא מתייחסים לצורה החיצונית שלו.

גם כאשר אנו לוקחים את הרכב לשטיפה במקרים רבים נגלה שמתחת ללכלוך מסתתרות שריטות ופגיעות שונות. ציפוי ננו לרכב ימנע את התופעות הנ"ל ויהפוך את הרכב לחסין מפני פגיעות שונות שעלולות לפגוע במראהו החיצוני. מדובר בשריטות אשר לא ניתן למנוע אותן כיוון שהן נגרמות כתוצאה מסיבות שונות: החל מאבנים קטנות אשר פוגעות ברכב בעת הנסיעה וכלה בקרינת השמש ולכלוכים שונים אשר נדבקים בגוף הרכב.

עוטפים את הרכב

למעשה מדובר בשכבת הגנה איכותית שמושמת על גוף הרכב באופן ידני ומונעת כל מגע עם הסביבה החיצונית. הננו הוא חומר דמוי זכוכית גמישה והשימוש בו מביא ליתרונות רבים ביניהם:

  • מראה חדש ויוקרתי לרכב.
  • חיסכון בשטיפות מרובות.
  • שמירה על ערך הרכב למקרה שתרצו למכור אוטו.
  • ועוד

גם החלק הפניתי של הרכב חשוב מאוד ויש לשמור עליו נקי ומסודר. המושבים עליהם יושבים הנוסעים מתמלאים במקרים רבים בלכלוך וכתמים שונים אשר ניתן להסירם רק על ידי ניקוי מקצועי. ניקוי ריפודים לרכב כדאי לבצע אחת לכמה זמן ובכל לשמור על הרכב נקי ורענן. ניקוי באמצעות קיטור ושאיבה רטובה יסיר את מירב הכתמים וישאיר את המושבים נטולי לכלוך וזוהמה. משפחות עם ילדים בוודאי יודעים מה הולך במושב האחורי של הרכב ומומלץ לבצע ניקוי יסודי אחת לכמה חודשים.

האחים פוליש ווקס

כאשר אנו מדברים על פוליש הכוונה היא לליטוש של כל החלק החיצוני של הרכב. ליטוש זה מוריד מהרכב את השכבה העליונה הדקה ואתה גם את השריטות והחבלות השונות שהיו עליו. לאחר שמלטשים את הרכב באופן מלא מגיע השלב השני אשר נקרא ווקס. הווקס נמרח בשכבה אחידה ולמעשה ממלא את מה שלפני זה לוטש. טיפול של פוליש ווקס לרכב מחיר לא גבוה במיוחד ואפשר ואפילו מומלץ לבצע אותו פעם בשנה.

הטיפול יביא את הרכב למצב כמו חדש ויעלו את ערכו. הווקס גם יגן על הרכב מפני גורמים שונים, מזג האוויר, השמש ועוד. גם אם מדובר ברכב בן כמה שנים ניתן להפוך אותו למאיר עיניים בפעולה די פשוטה. חשוב לפנות רק לחברה מקצועית אשר מחזיקה צוות מיומן של עובדים. גם הכנת רכב למכירה ניתן לבצע על ידי דיטיילינג מושקע. NANO Y עוסקת בשיפור איכותי של מראה הרכב שלכם. בין השאר היא מתמחת בפוליש ווקס מקצועי ובשירותים איכותיים נוספים.

קרדיט לכתבה מוקדש לחברת אוצר מילים העוסקת בכתיבת תוכן לאינטרנט עבור עסקים וחברות.