אנגלית זה עסק משתלם - 0404
+
אנגלית זה עסק משתלם

אנגלית זה עסק משתלם

דיוק יכול להביא לתוצאות איכותיות. בכל תחום שאנו עוסקים בו יש לנו את האפשרות לחפף וללכת מסביב או לחילופין לבצע את העבודה בצורה מדויקת ולזכות לאהדה והכרה ציבורית. אמנם אנו חיים במדינת ישראל אשר בה שולטת השפה העברית בכל פינה, אך במגזר העסקי רבים עושים שימוש בשפה האנגלית. כל שכן כאשר מדובר בעסקים חובקי עולם שכרוכים בקשר הדוק עם מדינות מעבר לים. ידיעת השפה האנגלית הפכה כבר מזמן לצורך בסיסי, וככל שהרמה גבוהה יותר, כך העסקים יזרמו בצורה חלקה יותר.

בעסקים כמו בעסקים ישנן יעדים שאנו מציבים לעצמנו ומנסים לעמוד בהם.  כל מי שמנהל עסק כל שהוא יודע שפגישות הן בלתי נמנעות ואי אפשר לנהל את העסק בשלט רחוק. בסופו של דבר בשביל לסגור דברים צריך להיפגש ולעיתים אפילו לדבר אם אנשים בשפה זרה. אנגלית היא שפה אשר שולטת כיום בכל רחבי תבל. רוב התכנות מדברות אנגלית ואנשי עסקים רבים גם ממדינות עולם שלישי עושים כל מה שנחוץ על מנת לשפר את האנגלית שלהם ולהביא אותה לרמה נאותה.

כמה זמן צריך להשקיע?

למעשה ניתן ללמוד אנגלית בקלי קלות. בסופו של דבר מדובר בשפה לא קשה מידי ורובינו כבר מצוידים בבסיס טוב. מורה איכותי מסוגל בתוך זמן לא ארוך להביא אתכם לרמה מספיק גבוהה כך שתוכלו לדבר מיוזמתכם על נושאים שונים שאינם קשורים לעסקים. הסוד הוא לשדר אווירה קלילה ולא להתאמץ במציאת מילים מתאימות. וכאמור דיוק הוא תכונה חשובה מאוד בעסקים ועשוי אפילו לקבוע את התוצאה הסופית.

המורים בבית הספר לימדו אותנו על פי תכנית הלימודים של משרד החינוך. כעת אנו צריכים להשתפר בשפה בזמן קצר יחסית ולכן נדרשת גם שיטה חדשה. ישנם מורים פרטיים רבים אשר ישמחו לקבל אתכם ולעזור, אך כדאי לבדוק באיזו שיטה הם מלמדים . שיעורים פרטיים באנגלית למבוגרים מתקיימים במקומות שונים ברחבי הארץ. לפעמים מדובר בקבוצות לימוד קטנות ולפעמים בכיתה גדולה. ישנם גם מורים אשר מלמדים אחד על אחד.

משוחחים בטרקלין

אנגלית טובה תהווה יתרון דווקא בשעות הפנאי שלכם, בשיחות סלון, בפגישות אקראיות ועוד. כדאי להיות מוכנים שכן שפה קולחת מריצה את העניינים קדימה במהירות ועשויה לקדם את העסק שלכם ולתפור עסקאות שונות לשביעות רצון שני הצדדים. אמנם סייג לחוכמה שתיקה אך במקרה זה עדיף לדבר וליצור קשר עם אנשים אשר יועילו לכם בעתיד לבוא.

היות ומדובר בשפה הנפוצה ביותר בעולם העסקי אז לא כדאי לחכות לרגע האמת שבו תמלאו את פיכם במים ומומלץ לחפש מורה איכותי שיכול לשפר לכם את השפה במהירות. רונית ארזי הינה מורה פרטית מומחית לאנגלית עסקית. בנוסף היא עוסקת ביעוץ תדמית לחברות עסקיות למשרדי ממשלה ואנשים מהמגזר הפרטי. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף.

התוכן נכתב ופורסם על ידי קבוצת מקומונט – פרסום כתבות באתרים מובילים באינטרנט.