הגיע זמן בשר - 0404
+
הגיע זמן בשר

הגיע זמן בשר

כל מי שטייל בחיק הטבע בוודאי מכיר את הריח הזה של בשר על האש שתופס אותך באמצע הטיול. מצד אחד אתה רוצה להמשיך ללכת ומאידך בא לך להישאב את תוך המנגל ולא לצאת משם עד שיגמר הבשר. מנגל הוא דרכם המיוחדת של אוהבי הבשר להגיד "אנחנו כאן בשביל ליהנות מהבשר". נהוג לחגוג אירועים שונים בחיק הטבע, ימי הולדת, בר מצוה ואפילו חתונות כבר לא מתקיימים באולמות דחוסים ויוצאים אל אוויר הנעים שבחוץ. זו גם הזדמנות לקיים אירוע על טהרת הבשר שכל מי שיגיע אליו לא שכח אותו במהרה.

קייטרינג בשרי מדבר על אירוע חיצוני אשר מציע הגשה של בשר איכותי היישר מן הגריל אל הצלחת. את הבשר מכינים גרילמנים מיומנים שיודעים כיצד לנהוג בבשר ולא עושים הנחות. הפשרה היא האויב הכי גדול של הבשר, פשוט אי אפשר להתפשר ובמקרה כזה יש לבחור בטובים ביותר בתחום. היות שלא כל אחד שעומד עם הנפנף יודע להכין ולטפל בבשר אז כדאי לברר מי עומד מאחורי המנגל.

על האש

כולם מכירים את הביטוי על האש. לא צריך להוסיף דבר והמילים הללו לבדם כבר יעשו את העבודה. כל מי שישמע שמתקיים אירוע קייטרינג על האש יבטל כל התחייבות אחרת ויגיע לאירוע מוכן ומזומן. כמובן שהבשר באירוע חייב להיות האיכותי ביותר ואי אפשר להתפשר על זה. חברת קייטרינג מקצועית תדע לבחור את הבשר הטוב והטרי ביותר ולטפל בו בצורה הנכונה.

האירוע לא חייב להיות רב משתתפים, וגם אירועים קטנים ודיסקרטיים מתאימים לארוחת בשר. ניתן להזמין קייטרינג בשרי לאירועים קטנים ומובטח שהאירוע יעלה מדרגה. אם מדובר במשפחה המורחבת אז רצוי לברר עם כול המשתתפים שאין להם בעיה עם בשר. זה עשוי לפתור עוגמת נפש גדולה אם יתברר שהבת דודה היא צמחונית מובהקת.

עד לפרט האחרון

כמובן שהבשר הוא העיקר אך ישנה תפאורה שהיא חשובה לא פחות. חברה רצינית תדאג לארגון של כל מה שנחוץ כדי שאתם תוכלו להתרווח וליהנות מהשפע. כלי האוכל, הסכו"ם, המפות והמוזיקה יהפכו את האירוע למושלם. אסאדו על האש הוא בכל מקרה עסיסי וטעים וכל מי שחובב בשר ייהנה לנגוס בסטייק עסיסי או צלעות עגל נוטפות שומן.

ניתן גם להתאים את האירוע לתקציב מסוים וכך להימנע מהוצאות גדולות מידי. חשוב לוודא שחברת הקייטרינג עושה שימוש רק בחומרי גלם טריים. יש לדאוג גם לכל האישורים הנדרשים. אם תזדקקו לייעוץ בקשר לתפריט אז כמובן שכל חברה רצינית מחזיקה בצוות מיומן שייתן מענה גם בתחום זה. חברת Meat&Meating מתמחת בעריכת קייטרינג בשרי לכל אירוע. החברה מחזיקה צוות מקצועי אשר יגיע לכל מקום אשר תחפצו לערוך בו את האירוע החגיגי שלכם. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

הכתבה הופקה בשיתוף עם צוות הכותבים של אתר כתבה – אתר תוכן מקבוצת מקומונט תקשורת.