צפו בחיילינו מאחלים חג פורים שמח - 40,000 משלוחי מנות מחולקים ע״י קפה הכי אחי וחדשות 0404 - 0404

צפו בחיילינו מאחלים חג פורים שמח – 40,000 משלוחי מנות מחולקים ע״י קפה הכי אחי וחדשות 0404

במבצע ענק וחסר תקדים בשיתוף פעולה של ״קפה הכי אחי״ וחדשות 0404, מחולקים 40,000 משלוחי מנות לכוחותינו היקרים ברחבי הארץ.

משלוחי המנות מחולקים ללוחמי צה״ל, מג״ב ולשוטרי ישראל במוצבים השונים בגזרות השונות.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404: ״מדובר במבצע ענק – מבצע שכולו אהבה לכוחותינו היקרים – לחיילים, לשוטרי מג״ב ושוטרי ישראל. אין מרגש מלתת חיבוק חם ומילת תודה לחיילים. אין מרגש מלראות את פניהם, את הגאווה שלהם בשמירה על ארצנו היקרה. מדובר בדור נפלא ואנו מרגישים שכל העם נמצא איתנו במיזם הנפלא הזה״.

גולן הוסיף וציין: ״רפי פורטל מ״קפה הכי אחי״ – האיש והאגדה, לא ישן כלל ומסביב לשעון דואג להגיע לכוחות היקרים ולהודות להם בשם כל עם ישראל. אני שמח על הקשר הקבוע של חדשות 0404 עם מיזם ״קפה הכי אחי״ – יחד, אנחנו מצליחים להודות בכל יום – 24 שעות ביממה, למאות אלפים מכוחותינו הנפלאים״.

רפי פורטל: ״במשך כל השנה, יום יום, אנחנו מגיעים ללוחמים. פוגשים אותם בדרכים, ליד המוצבים, בכניסות לכפרים עוינים, לאורך גבול ישראל-סוריה וישראל-לבנון, בגבול עם ירדן ומצרים ולאורך המוצבים הסמוכים לרצועת עזה. אני מתרגש בכל יום מחדש להודות להם בשם עם ישראל. תודה לחדשות 0404, שמלווה את הפרויקט הענק שלנו מזה 4.5 שנים. תודה גם לאלעד עמדי מרדיו ירושלים. שיתוף הפעולה ביננו הביא לכך שכוחותינו היקרים זוכים לקבל מילה טובה והם יודעים שעם שלם עומד מאחוריהם״. (בסרטון: כוחותינו מברכים את עם ישראל בחג פורים שמח, שרים ורוקדים).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]