מפיצי ריח - 0404
+
מפיצי ריח Aromi

מפיצי ריח

מפיצי ריח נחשבים כיום למוצר של חובה בכל בית או בית עסק, ולא בכדי: מדובר במכשירים פשוטים אך מתוחכמים למדיי, אשר מאפשרים לנו לשלוט בריח ובאווירה הקיימים בחלל, בהתאם להעדפותינו האישיות. באופן זה, אנו יכולים ליהנות מחלל מבושם, נעים, נקי ומזמין בכל שעות היממה, ומבלי שנצטרך לתת על כך את הדעת או להתעסק בבישום החלל באופן תכוף. לפניכם כמה מהיתרונות הבולטים ביותר של מפיצי הריח – הן עבור בתי עסק והן עבור המגזר הפרטי.

אוורור החלל והיפטרות מריחות לא נעימים

מפיצי ריח חשמליים מאפשרים לנו לבשם את חלל החדר בו אנו נמצאים בכל שעות היממה, וכך למעשה לאוורר אותו מריחות לא נעימים שעלולים לחדור אליו מבחוץ או בשל דברים שאינם בשליטתנו. בנוסף, מפיצי ריח מאפשרים לנו להיפטר מריחות של עובש, אבק ועוד.

הפיכת החלל לנעים ומזמין

כאשר אנו נמצאים בחלל אשר מדיף ריח רענן ונעים, אנו לרוב שמחים לשהות בו ולא ממהרים ללכת. עניין זה מהווה טריק שיווקי אפקטיבי למדיי לבתי עסק רבים, בדגש על חנויות. כאשר החלל בחנות נעים ומזמין, הוא למעשה מושך אליו לקוחות רבים יותר, וכך מאפשר להגדיל משמעותית את ההכנסות של בית העסק.

עלויות נמוכות

העלויות של מפיצי הריח הינן נמוכות ביותר, ולמעשה, מדובר במכשירים חסכוניים מאוד. בניגוד לספריי ריח, אשר כשאנו מרססים אותו – אין לנו שליטה אמיתית על כמות הספריי היוצאת מהמיכל, מפיצי הריח החשמליים מפיצים כמות מדודה ומדויקת של ספריי ריח לחלל החדר בכל מספר דקות או שעות, לבחירת המשתמש. עניין זה מאפשר לנו להחליף את ספריי הריח לעיתים רחוקות יותר ולהימנע מבזבוזו. בנוסף, מפיצי ריח חשמליים פועלים לרוב באמצעות סוללות אצבע פשוטות והינם חסכוניים מאוד בחשמל.

התקנה פשוטה

כל שיש לעשות על מנת להתקין מפיץ ריח חשמלי, הוא לרכוש את המכשיר, להכניס אליו ספריי ריח וסוללות, לבחור בכל כמה זמן נרצה שיפיץ את הריח לחלל החדר ולתלות אותו במיקום אסטרטגי. מדובר בפעולות פשוטות למדיי האורכות מספר דקות בודדות, ואותן כל אדם יכול לבצע בקלות.

פעולות תחזוקה מינימליות

בניגוד למבשמי אוויר אחרים, מפיצי הריח החשמליים דורשים פעולות תחזוקה מינימליות. למעשה, כל מה שהמכשיר דורש הוא החלפה של הסוללות אחת לכמה חודשים, והחלפה של ספריי הריח כאשר הוא נגמר – בהתאם לכמות השימוש שלנו בו. עניין זה מאפשר לנו ליהנות מחלל מבושם ונעים במינימום של מאמץ והתעסקות.

מבזקיםלכל המבזקים