שירות חינמי חדש בחיפה: ״החממה לקריירה״ - נועד לתת לצעירים מסגרת חיפוש עבודה ושילוב של למידה - 0404
+
שירות חינמי חדש בחיפה: ״החממה לקריירה״ – נועד לתת לצעירים מסגרת חיפוש עבודה ושילוב של למידה רשות הצעירים, עיריית חיפה

שירות חינמי חדש בחיפה: ״החממה לקריירה״ – נועד לתת לצעירים מסגרת חיפוש עבודה ושילוב של למידה

עיריית חיפה משיקה את "החממה לקריירה" – מודל חדש שנועד לתת לצעירים אקדמאיים חיפאיים מסגרת, המאפשרת חיפוש עבודה אפקטיבי, הכוללת שילוב של למידה ועשייה בחלל עבודה משותף. מטרת הפרויקט החדשני היא לסייע לצעירים אקדמאיים לפתח קריירה בעיר ולהישאר בה.

ראש העיר, יונה יהב: "הקמת ההאב החדש הינה בשורה משמחת לאלפי הצעירים שמחפשים עבודה באיזור הצפון, ובאמצעותו יקבלו את הכלים המתקדמים ביותר, כדי למצוא את המשרה המתאימה להם ביותר".

אלפי צעירים בוחרים לעבוד מתוך חללי עבודה משותפים, המקנים להם יכולת להתחבר לאנשים (NETWORKING), להוזיל את מחירי השכירות ולקבל תמיכה מקצועית וקהילתית של צעירים אחרים. מנתונים שנמסרו ע"י רשות הצעירים, עולה כי 70 אחוז מהמשרות האטרקטיביות בשוק העבודה מאויישות באמצעות נטוורקינג ולא באמצעות אפיקים מסורתיים יותר, כגון משרדי השמה, ירידי תעסוקה או מודעות דרושים.

מודל החממה החדש מציע שני מסלולים לבחירה – מסלול בוקר אינטנסיבי לאנשים שאינם עובדים (סטודנטים ומחפשי משרות ראשוניות) ומסלול ערב, המיועד למשפרי תעסוקה (משרה בכירה). בכל אחד מהמסלולים יקבלו הצעירים הכשרות מקצועיות לצד סיוע פרטני באיתור משרה רלוונטית או חיבור למעסיקים פוטנציאלים.

בסיס העבודה בהאב החדש הינו חיבור לעולם הדיגיטלי וחיבור אישי לאנשי מפתח בעולם התעסוקה החיפאי. ההכשרות המקצועיות יתבססו על שיפור מיומנויות טכנולוגיות בחיפוש עבודה, לצד מפגשים קבועים עם מנהלי משאבי אנוש של החברות הגדולות באיזור חיפה, אשר יגיעו לפגוש את המועמדים באופן אישי בחממה. כל השירותים ניתנים בחינם לתושבי חיפה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com