חגיגה של מסיבות פורים בבית האבות הספרדי - 0404
+
חגיגה של מסיבות פורים בבית האבות הספרדי

חגיגה של מסיבות פורים בבית האבות הספרדי

בבית האבות של העדה היהודית הספרדית התמשכו חגיגות הפורים על פני שבוע שלהם, כשבכל יום חוגגים לדיירים ולאורחים שהגיעו ביניהם בני משפחות הדיירים, בכמה מחלקות.

המסיבה הראשונה התקיימה באשכולות הדיור כאשר בתיה חלואני, אם האשכולות התחפשה ליפני. קודם לכן דיירי האשכולות יחד עם בתיה והרבנית רחל הכינו אוזני המן למסיבה. כמה מבין דיירי האשכולות התחפשו גם הם. אחת הדיירות רחל פורת התחפשה לליצן ושתי בנותיה הצטרפו למסיבה וכולם רקדו ושמחו.

למסיבה הצטרפה גם ד"ר דוברת גולדשטיין מאוניברסיטת חיפה והבן שלה אביב. וכן השתתפו שתי כיתות מבית הספר עירוני ג'. תלמידי בית הספר הזה נוהגים בכל חג להגיע לבית האבות הספרדי ולקחת חלק פעיל באירועים החגיגיים לשמחתם של הדיירים.

במסיבה אחרת שהתקיימה באשכולות הסיעוד, עדי ברומר אם האשכולות ומדריכת התעסוקה של המחלקה הכינו יחד עם דיירים כובעים, רקדו איתם ועם אנשי צוות נוספים. גם בתיה חלואני חד"ר דוברת גולדשטיין הצטרפו לחגיגת אשכולות הסיעוד. עדי ברומר גם רקדה עם הדיירים יחד אנשי הצוות הצטרפו לחגיגה. לעזרת הדיירים באה גם המרפאה בעיסוק סמא חנות.

בכל המסיבות הזמר אלכסנדר יאשין היה אחראי על השירים העלזיים ואחראית התרבות של בית האבות טניה סבסטיאנוב, החליפה תחפושות והעלתה הצגות קצרות שהעלו חיוכים על פניהם של הדיירות והדיירים. משקאות חריפים לא היו במסיבות הללו אבל אוזני המן חולקו לכולם ביד נדיבה..

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com